مراسم تجلیل از مقام معلم در شهرستان بهارستان برگزار شد+ تصاویر

طی برگزاری دو مراسم در دو ناحیه شهرستان بهارستان، از زحمات فرهنگیان و معلمان شهرستان بهارستان در طول یک سال تقدیر و تشکر به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک ایام هفته بزرگداشت مقام معلم، در هر دو بخش شهرستان بهارستان مراسم هایی با موضوع تجلیل از مقام شامخ فعالان عرصه تعلیم و تربیت با حضور معلمان و فرهنگیان بهارستانی برگزار گردید.

همایش تجلیل از مقام شامخ فعالان عرصه تعلیم و تربیت در ناحیه یک بهارستان در تالار ارس واقع در جاده آداران _ شهریار  و در ناحیه دو بهارستان در سالن همایش سجادیه واقع در نسیم شهر برگزار گردید، که چاووشی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران، بیژن سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان، لطفی و بنار رؤسای ادارات آموزش و پرورش ناحیه یک و دو بهارستان، حسین حبیبی جانشین فرمانده سپاه بهارستان، ائمه جمعه دو بخش بوستان و گلستان به همراه تنی چند از مسئولان و جمع کثیری از معلمین و اقشار فرهنگی بهارستان در این دو مراسم حضور داشتند.

لازم به ذکر است که همایش های برگزار شده با تلاوت آیات قرآن آغاز شده و در ادامه رؤسای ادارات آموزش و پرورش هر ناحیه در مراسم مربوط به آن ناحیه برای حضار سخنرانی نموده و به آنان خیر مقدم گفتند.

در ادامه مراسم تجلیل از معلمان و فرهنگیان، فرماندار شهرستان بهارستان برای شرکت کنندگان در مراسم سخنرانی کرد، و به جایگاه و تاثیر معلم در جامعه امروز اشاره نمود، همچنین معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران نیز در ارتباط با موضوع همایش برای حضار سخنرانی کرد.

در پایان ناگفته نماند که در این دو همایش با اهدای لوح تقدیر به وسیله مسئولین شهرستان بهارستان، از معلمان و اساتید نمونه شهرستان تقدیر و تشکر به عمل آمد، تا به شکلی بخشی از زحمات آن ها برای فرزندان بهارستان جبران گردد.

*گزارش تصویری:

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.