امام جمعه شهرگلستان:

آموزش و پرورش به حقوق معلمان توجه بیشتری کند/ امنیت امروز حاصل حضور جوانان در میدان است

امام جمعه شهرگلستان گفت: برخی افراد در سطح شهرستان بهارستان برجام را دلیل امنیت امروز کشور می دانند، درحالی که این امنیت از حضور جوانان در میدان، مشارکت حداکثری در انتخابات و مدافعان حرم سرچشمه می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت السلام والمسلمین مرتضی صفایی امام جمعه شهرگلستان ضمن تسلیت  شهادت آیت الله مطهری بیان داشت: ایشان هم دانشمند بودند و هم فیلسوف و معلمان باید از ایشان الگو بگیرند، و باوقار و بامتانت باشند تا دانش آموزان نیز از آن ها الگو بگیرند، ک هاین امر به طور مستقیم با آینده کشور در ارتباط است.

وی در ادامه با بیان اینکه آموزش و پرورش باید به حقوق معلمان توجه کند، گفت: باید سعی شود، تا در شان تلاش معلمان  به آن ها حقوق بدهند، چرا که معلمان در تربیت جامعه و جوانان بسیار تاثیرگذار هستند، و نباید نسبت به کار آن ها کم توجه بود.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی صفایی ضمن اشاره به شرایط انتخابات ریاست جمهوری در ایران، تشریح کرد: در انتخابات ریاست جمهوری ایران بیش از هزار و پانصد نفر شرکت کردند، ولی در انتخابات انگلستان دو نفر شرکت می کنند و این در صورتی می باشد که شورای نگهبان آن ها را رد می کنند و هیچ اعتراضی ندارند.

وی همچنین با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در رابطه با مناظره، اظهار داشت: ان شاء الله در مناظره کینه ورزی نشود، تا از سواستفاده دشمنان انقلاب جلوگیری گردد، و مردم بتوانند بدون بروز مشکل و دوگانگی به فرد مورد نظر خود رأی بدهند.

امام جمعه شهرگلستان در رابطه با شرکت در انتخابات تبیین کرد: حضور در پای صندوق های رأی وظیفه حداکثری ما می باشد، و نباید اسامی افرادی را بنویسیم که باعث شود رأی ما باطل اعلام شود، حتی نوشتن نام اهل بیت نیز کار اشتباهی به شمار می رود و نباید کاری را انجام دهیم که دشمن را امیدوار کنیم.

وی در پایان باتوجه به صحبت های برخی از مسئولین در شهرستان مبنی بر اینکه اگر برجام نبود، امنیت نداشتیم خاطرنشان کرد:  آن ها باید بدانند که حضور جوانان در میدان، حضور حداکثری در انتخابات و مدافعان حرم و سربازان گمنام امام زمان (عج) باعث این امنیت شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.