حیثیت کشور به شرکت مردم در انتخابات بستگی دارد

امام جمعه شهر گلستان گفت: امام به ملت نشان داد که ما می توانیم روی پای خود بایستیم همان گونه که در حال حاضر هفتمین کشور جهان هستیم. حجت الاسلام والمسلمین صفایی، امام جمعه شهر گلستان در گفت و گو با خبرنگار بهارستانه در رابطه با ایام الله دهه فجر و دلیل نام گذاری آن […]

امام جمعه شهر گلستان گفت: امام به ملت نشان داد که ما می توانیم روی پای خود بایستیم همان گونه که در حال حاضر هفتمین کشور جهان هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی، امام جمعه شهر گلستان در گفت و گو با خبرنگار بهارستانه در رابطه با ایام الله دهه فجر و دلیل نام گذاری آن گفت: در فجر نور بالا می آید و ظلمت از بین می رود همان گونه که با ورود امام خمینی (ره) ظلم های موجود در ایران از بین رفت.
وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب و ملت ظلم های فراوانی در زمان پیش از انقلاب به ملت ایران روا می داشتند بیان داشت: یکی از بد ترین و مهم ترین ظلم هایی که به ایرانیان می شد گرفتن حق توحش به وسیله مستشاران آمریکایی از ایرانیان بود که بدین معنی است که ایرانیان وحشی هستند و ما در ایران امنیت جانی نداریم.
حجت الاسلام والمسلمین صفایی در ادامه ضمن اشاره به این موضوع که انقلاب های روسیه و الجزایر شکست خوردند و پایدار نبودند اظهار، داشت: انقلاب های بزرگ دنیا به دلایل مختلف از بین رفتند اما انقلاب ما پابرجاست و دلیل آن وجود حق تعالی در انقلاب و زندگی مردم است.
وی با بیان سخن رهبر معظم انقلاب در رابطه با نفوذ و ورود دشمن به کشور، متذکر شد: نفوذ به این معنی است که کسانی را که از در بیرون کردیم از پنجره وارد شوند و باید توجه داشت که دشمنان انقلاب اگر کوچک ترین فرصتی پیدا کنند بازهم با نفوذ وارد می شوند.
امام جمعه گلستان در پایان با اشاره به پیش رو داشتن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، خاطر نشان کرد: اگر حیسیت کشورمان را می خواهیم باید در انتخابات شرکت کنیم چرا که شرکت در انتخابات نشان از این است که خدا، رهبر، مردم و دین در کشور حکومت می کنند و فراموش نکنیم که هر رأی که در صندوق انداخته می شود می تواند آینده و مسیر کشور را تغییر دهد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.