شهردار شهرگلستان:

طرح بازسازی و ترمیم جدول های سطح شهر در حال اجرا می باشد

شهردار شهرگلستان گفت: با هدف بهبود شرایط معابر شهری و بهسازی مناظر شهری طرح ترمیم و بازسازی جدول های سطح شهر در دست اجرا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چند روزی است که جدول های کوچه های شهرگلستان یکی پس از دیگری توسط مأمورین شهرداری تخریب و مجددا بازسازی می شود، که مطمئناً برای بهبود شرایط معابر، جلوگیری از آب گرفتگی و بالا آمدن جوی های آب می باشد.

بهروز کاویانی شهردار شهرگلستان با اشاره به ضرورت بهسازی خیابان ها و کوچه های سطح شهر، گفت: در جهت رفاه حال شهروندان و همچنین تسهیل در امر عبور و مرور طرح بازسازی و ترمیم جدول های سطح شهر در حال اجرا می باشد.

وی در تشریح جزئیات و پیشرفت های این طرح بیان داشت: در این راستا شهرداری گلستان عملیات زیرسازی معابر اصلی و فرعی در خیابان ۱۴ معصوم (حسن آباد) و شهرک سبزدشت را آغاز نموده که طی روزهای اخیر جدولگذاری تعدادی از کوچه ها به اتمام رسیده و آسفالت کلی برخی از آن ها نیز انجام شده و تعدادی دیگر در روزهای آینده انجام خواهد شد.

بهروز کاویانی در رابطه با اهداف اجرای طرح های بهسازی معابر شهری، تشریح کرد: هدف از اجرای این طرح ها ارتقای سطح کیفی معابر، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری، تسهیل در تردد و عبور و مرور و همچنین ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری می باشد.

وی در پایان باتوجه به این امر که در آینده نیز طرح هایی برای بهبود شرایط کوچه ها و خیابان های سطح شهر اجرا خواهد شد، خاطرنشان کرد: امید است اجرای چنین پروژه هایی باعث افزایش و توسعه فضای شهری و همچنین اصلاح و بهبود معابر فرعی و اصلی سطح شهر گردد و رضایت همشهریان گلستانی را در بر داشته باشد، چرا که تمام این طرح ها در راستای رفاه حال آن ها می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.