فرماندار شهرستان بهارستان:

مشارکت حداکثری در انتخابات، پایه های نظام را تقویت می کند/ در انتخابات امانت دار اعتماد مردم باشیم

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: مردم ایران با مشارکت حداکثری خود در انتخابات و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، گام بزرگی در تقویت پایه های نظام برخواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان پور فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان بهارستان در رابطه با تاثیر مردم در انتخابات پیش رو، اظهار داشت: مشارکت حداکثری و گسترده در انتخابات و حضور مردم در صحنه نه تنها پایه های نظام اسلامی را تقویت می نماید، بلکه بار دیگر به جهانیان ثابت می کند، که ملت ایران همچنان پایبند به ولایت هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تاکنون مشارکت حداکثری مردم در انتخابات یکی از نکات مهم و مورد توجه نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است گفت: نیاز امروز جامعه ما هم همین حضور حداکثری در پای صندوق های رأی و مشارکت گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برای تعیین آینده کشور است.

بیژن سلیمان پور ضمن اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برای حضور همه جانبه در پای صندوق های رأی، تصریح کرد: شرکت همه جانبه ملت در عرصه انتخابات، در این دوره بیش از دوره های قبل اهمیت دارد، که اهمیت آن را باتوجه به شرایط منطقه ای و جهانی به راحتی می توان درک کرد.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان کشور نیز از قبل برای اینکه انتخابات باب میل خودشان برگزار گردد برنامه ریزی کرده اند، بیان داشت: ایجاد افتراق و انشقاق در جامعه خواست دشمنان ملت ایران است، و اگر بخواهیم مشارکت مردم در انتخابات بالا برود، باید وحدت ملی را بیش از پیش تقویت کنیم.
فرماندار شهرستان بهارستان در پایان باتوجه به اینکه تمام مسئولین در قبال برگزاری سالم انتخابات مسئول هستند، افزود: همه باید امانت دار اعتماد مردم و حکومت باشیم و تمام تلاشمان این باشد که در این صحنه مهم طوری عمل کنیم که مردم تابلوی زیبایی از امانت داری را به چشم خویش ببینند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.