شهروندان بهارستانی خواستار پاسخگویی دولت/ تریبون آزاد به شهرستان بهارستان آمد + تصاویر

امروز با حضور صدا و سیما و تریبون آزاد در شهرستان بهارستان، شهروندان این شهرستان سفره دل خود را برای خبرنگاران باز کردند، و از مشکلات خود و عدم رسیدگی به آن ها گفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، امروز شهرستان بهارستان میزبان خبرنگارانان صدا و سیما بود، و شهروندان این شهرستان پشت تریبون آزاد از مشکلات و درد و دل های خود نسبت شرایط شهرهای خود و انتظاراتی که از کاندیداهای ریاست جمهوری و دول دوازدهم دارند، صحبت کردند.

گفتنی است که تریبون آزاد با موضوع انتخابات در محل فلکه اول شهرگلستان برگزار گردید، و با استقبال پرشور و خوب شهروندان بهارستانی رو به رو شد، که آگاهی و نحوه صحبت های مردم این شهرستان از نکات قابل توجه این مراسم بود.

بنابر این گزارش، شهروندان بهارستانی در گفتگو با خبرنگار بهارستانه ضمن ابراز نارضایتی از مشکلات شهر خود، خواستار پاسخگویی دولت به مردم و توجه به مشکلات مناطق محروم شدند.

یکی از تولیدکنندگان کیف و کفش شهرگلستان در گفتگو با خبرنگار بهارستانه، ضمن اشاره به این امر که شهرستان بهارستان از جمله تولید کنندگان بزرگ کیف و ک فش در سطح  کشور می باشد، بیان داشت: با اینکه شهرستان ما پتانسیل های بالایی برای تولید کیف و کفش و لباس دارد، اما قاچاق کالاهای مشابه سبب از رونق افتادن برخی کارگاه ها و تعطیلی آن ها شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه بسیاری از جوانان بهارستان در این کارگاه مشغول به کار هستند، گفت: از دولت آینده خواستار رسیدگی به موضوع قاچاق کالا هستیم، چرا که این امر سبب تعطیلی کارگاه ها و درنهایت بیکاری بسیاری از جوانان شده است، آن هم در منطقه محروم بهارستان که اکثر مردم از قشر کارگر هستند.

دیگر شهروند بهارستان در اعتراض به حقوق های پایین کارگران و حقوق های نجومی برخی مدیران، اظهار داشت: در این شهر افرادی زندگی می کنند، که گاها حتی نان را هم نسیه خریداری می کنند، کاندیداهای ریاست جمهوری که به ساده زیستی تاکید دارند برای مدتی بیایند و در بین این مردم زندگی کنند.

وی همچنین خطاب به کاندیداهای این دوره ریاست جمهوری که آب استان تهران را مناسب و استاندارد می دانند، گفت: شهرستان بهارستان با مشکل آب رو به رو هست، و زمانی که می خواهیم از آب استفاده کنیم باید چند دقیقه ای شیر را باز بگذاریم تا آب گل آلود از آن خارج شود، و شهروندان در این منطقه مانند مناطق دور افتاده از آب فروشان آب خریداری می نمایند.

در پایان گفتنی است که اکثر شهروندان بهارستان در گفتگو با خبرنگاران حاضر در محل تریبون آزاد خواستار این موضوع بودند، که همانگونه که در صورت درخواست مجلس، دولت به آن ها پاسخ می دهد، نمایندگان دولت نیز به شهرهای حومه ای سفر کنند و به مشکلات و درخواست های مردم پاسخ دهند.

*گزارش تصویری:

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.