شهردار نسيم شهر:

پیش‌بینی‌های لازم برای حضور مسافران صورت گرفته است/ اطلاعات شهر در قالب بروشور به مردم داده می شود

شهردار نسيم شهر گفت: شرح وظايف هر يک از دواير شهرداری برای آماده‌سازی شهر به منظور حضور مسافران به آن‌ها ابلاغ شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جلسه ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر ویژه تابستان ۹۶ با عنایت به دستورالعمل و پیگیرهای معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و با حضور معاونین محمداسماعیل جانعلی زاده شهردار نسیم شهر و مسئولین دوایر مختلف مجموعه مدیریت شهری در ساختمان شهرداری برگزار گردید.

شهردار نسیم شهر در حاشیه این جلسه با اشاره به وظایف سازمان‌ها و واحدهای ذیربط در رابطه با خدمات بهینه مسافران، گفت: با توجه به وجود ۳۲ پارک در سطح شهر که مورد استفاده عموم قرار می گیرد مسافران نیز می توانند از آن‌ها استفاده نمایند و می‌بایست نسبت به تجهیز و آماده نمودن پارک‌های مورد نظر اهتمام ورزید.

وی در ادامه با بیان اینکه باید برنامه‌ها مطابق مصوبات جلسه انجام شود، اذعان داشت: برای ارائه خدمات شایسته به گردشگران و توریست‌ها می بایست دقیقاً برنامه‌ریزی نموده، و از تمامی امکانات بالقوه و بالفعل شهر استفاده کرد.

جانعلی‌زاده همچنین به اهمیت ظاهر مناسب شهر اشاره کرد، و تشریح کرد: در جلسه خواستار ساماندهی و زیباسازی، ایجاد امکانات خدماتی برای مسافران درون و برون شهری، نظافت پارک‌ها و جمع آوری زباله آن‌ها و همچنین نظافت عمومی شهر به‌صورت مضاعف نظیر معابر شدم.

وی باتاکید بر لزوم تکمیل بودن شرایط شهری، بیان داشت: اطلاع رسانی شهری به‌عنوان اماکن مورد توجه از منظر زیباسازی، معماری و همچنین از مبادی ورودی و خروجی که می تواند تاثیر روحی و روانی بر مسافران یا کسانی که قصد تردد یا ورود یا خروج در شهر را داشته باشند ایجاد موانع ترافیکی، نصب علائم برای نقاط شهری محلات و علائم شناسایی ادارات مستقر در سطح شهر تماماً در دست اجرا می باشد.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به اینکه تمامی پیش‌بینی های لازم برای حضور مسافران در شهریورماه و همچنین اوایل پاییز صورت گرفته است، افزود: ارائه خدمات مناسب و بهینه به شهروندان و مسافران، بودن وسایل سرمایشی و گرمایشی درون خودروهای عمومی مثل اتوبوس و تاکسی و ارائه اطلاعات مناسب و کافی به کلیه شهروندان گرامی و مسافران در قالب بولتن و بروشور هایی از جمله پیش‌بینی‌های صورت گرفته می باشد.

لازم به ذکر است که در خاتمه جلسه شرح وظایف هر یک از دوایر شهرداری از سوی مدیریت شهری به آن‌ها ابلاغ و مقرر شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.