رئیس شورای اسلامی بخش گلستان:

نقش اصحاب رسانه در پیشرفت و توسعه جامعه امروز انکارناپذیر است

رئیس شورای اسلامی بخش گلستان گفت: نقش اصحاب رسانه در ارتقای درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه، اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم و بسترسازی برای رشد و توسعه روز افزون جامعه انکار ناپذیر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علی سلیمی رئیس شورای اسلامی بخش گلستان با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه شهرستان بهارستان، اظهار داشت: ۱۷ مردادماه؛ سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار متعهد، متعلق به قشر و گروهی است که پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر دوش گرفته و به نوعی چراغ‌راه جامعه می باشند.

وی در ادامه خبرنگاران را پیشتازان عرصه اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در جامعه دانست، و گفت: نقش اصحاب رسانه در ارتقای درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه، اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم و بسترسازی برای رشد و توسعه روز افزون جامعه انکار ناپذیر است.

سلیمی با بیان اینکه خبرنگاران نیز همانند مسئولین تعهدات و مسئولیت‌هایی را برعهده دارند، تشریح کرد: از جمله ویژگی‌ها و مسئولیت‌های یک خبرنگار می بایست به امانت‌داری، آگاهی‌بخشی، دلسوزی برای مردم و وظیفه‌شناسی اشاره کرد، که وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خود به حساب می آیند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مرهون تلاش‌های شبانه روزی آن‌ها می باشد.

وی همچنین از زحمات صاحبان اندیشه و قلم، پیشگامان و تلاشگران عرصه خبر و رسانه، روزنامه‌نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری و جامعه اطلاع‌رسانی تشکر کرد، و اذعان داشت: خبرنگاران شهرستان بهارستان در تبیین و تحلیل موضوعات، انعکاس اخبار و اطلاع‌رسانی از فعالیت‌های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام عملکرد ماسب ورضایت‌بخشی داشته‌اند.

رئیس شورای اسلامی بخش گلستان در پایان باتوجه به نامگذاری سال ۹۶ به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و آغاز به کار دولت دوازدهم، خاطرنشان کرد: امیدواردم در سال جاری شاهد استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مادی و معنوی و انسانی در سایه هم‌اندیشی و همیاری همه نیرو‌های توانمند و قشر نخبه و اثرگذار جامعه در جهت توسعه روز افزون باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.