خاخام‌های صهيونيستی،كشتن اسير فلسطينی، اقدام خوشايندی،ایگاه صهیونیستی واللا،بهارستانه

خاخام‌های صهیونیستی: کشتن اسیر فلسطینی اقدام خوشایندی است

خاخام های صهیونیست که به داشتن مواضع افراطی و نژادپرستانه ضد عرب ها معروف هستند، درپاسخ به سوالی درباره نحوه برخورد با فلسطینی های عملیات پس از بازداشت آن ها، این فتواها را صادر کردند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه ، پایگاه صهیونیستی “واللا” نوشت: خاخام های صهیونیست فتواهایی صادرکردند که به موجب آن، کشتن فلسطینی هایی که […]

خاخام های صهیونیست که به داشتن مواضع افراطی و نژادپرستانه ضد عرب ها معروف هستند، درپاسخ به سوالی درباره نحوه برخورد با فلسطینی های عملیات پس از بازداشت آن ها، این فتواها را صادر کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه ، پایگاه صهیونیستی “واللا” نوشت: خاخام های صهیونیست فتواهایی صادرکردند که به موجب آن، کشتن فلسطینی هایی که عملیات ضد صهیونیستی انجام می دهند، یک فریضه دینی معرفی شده است.

خاخام های صهیونیست که به داشتن مواضع افراطی و نژادپرستانه ضد عرب ها معروف هستند، درپاسخ به سوالی درباره نحوه برخورد با فلسطینی های عملیات پس از بازداشت آن ها، این فتواها را صادر کردند.

” بن تسیون موتسافی ” خاخام صهیونیست در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا جایزاست که عامل فلسطینی عملیات را کتک بزنم یا به وی تیراندازی کنم تا بمیرد یا اینکه چنین اقدام هایی بعد از بازداشت او ممنوع است؟

موتسافی در پاسخ به این سوال در پایگاه اینترنتی خود نوشت که این اقدام نه تنها خوشایند است، بلکه فریضه ای دینی است و باید آنقدرسرعامل عملیات را به زمین کوبید تا جانش را از دست دهد.

موتسافی در واکنشی خشمناک به پاسخ خاخام دیگری به نام ” داوید استاف ” که گفته بود آسیب زدن به عامل عملیات بعد از مجروح کردن وی یا زمانی که خطری از ناحیه او احساس نمی شود، ممنوع است، گفت ” به سخنان استاف گوش نکنید، زیرا کسی که به افراد سنگ دل رحم می کند، درنهایت بر دوستان سنگ دل می شود”.

” شوئیل الیاهو” خاخام شهر”صفد” در اراضی اشغالی که به نژادپرستی و مخالفت با اجاره دادن یا فروش منازل به عرب ها معروف است، هم خواهان محاکمه آن دسته از نیروهای پلیس و نظامیان اسرائیلی شد که فلسطینی های عامل عملیات را زنده نگه می دارند.

الیاهو درصفحه فیس بوک خود نوشت که زنده ماندن یک فرد خرابکار بعد از اجرای عملیات، ممنوع است، زیرا درصورتیکه وی زنده بماند، این نگرانی وجود دارد که آزاد شود و افرادی دیگر را به قتل برساند./العالم

جام نیوز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.