معاون خدمات شهری نسیم شهر:

اطلاعیه‌ای به منظور رفع مشکلات سدمعبر صادر شده است/ با افراد متخلف مطابق قانون برخورد خواهیم کرد

معاون خدمات شهری نسیم شهر گفت: اطلاعیه‌ای به منظور رفع مشکلات سدمعبر سطح شهر به کسبه و مغازه‌داران نسیم شهری ابلاغ شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مشکلات ترافیک از گذشته تاکنون در شهرها و شهرستان‌های مختلف یکی از دلایل نارضایتی شهروندان بوده و هست، که گاهاً با تصمیم‌گیری‌های نادرست برخی ادارات یا ساخت مراکز خدمت‌دهی عمومی در مکان نامناسب، بروز سد معبرهای مختلف و بالا بودن جمعیت یک منطقه تشدید می شود.

شهرستان بهارستان نیز به دلیل تراکم بالای جمعیت، شرایط نامناسب معابر عمومی و از همه مهم‌تر سد معبرهایی که در خیابان‌ها صورت می گیرد از گذشته درگیر مشکلات ترافیکی می باشد، که نسیم شهر به عنوان یکی از شهرهای این شهرستان، بیشترین سهم از ترافیک بهارستان را دارا می باشد.

از این رو به منظور بررسی موضوع مصاحبه‌ای با معاون خدمات شهری مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر انجام شده است.

فرداد بابایی معاون خدمات شهری شهرداری نسیم شهر با اشاره به مشکلات ایجاد شده به دلیل سدمعبرهای سطح شهر، اظهار داشت: طی برگزاری جلسات متعدد و انجام بررسی‌های لازم، اطلاعیه‌ای در رابطه با این موضوع صادر شد، و از عموم کسبه سطح شهر دعوت به مشارکت و همکاری شده است.

 

وی در تشریح جزئیات این طرح و اطلاعیه صادر شده، گفت: در این اطلاعیه با اشاره به تبصره یک بند ۲ و ۲۷ ماده ۵۵ و تبصره ۶ ماده ۹۶ قانون شهرداری‌ها، وجود هرگونه چهار چرخ و میز و وسایل در معبر عمومی ممنوع اعلام شده است، و مغازه‌داران را از قرار دادن اجناس خود در مقابل مغازه‌هایشان و همچنین دست‌فروشان را از فروش اجناس در کنار خیابان منع کرده‌است.

بابایی در پایان با بیان اینکه با متخلفین و قانون‌شکنان مطابق قانون برخورد خواهد شد، افزود: از شهروندان می خواهم از قرار دادن هرگونه وسایل، تابلوهای هشتی و ایستاده در خیابان و پیاده رو و ایجاد مزاحمت در رفت و آمد شهروندان گرامی جدا خودداری نموده و با ماموران شهرداری همکاری لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.