تجمع مالباختگان مقابل ساختمان فرمانداری/ بدهی ۱۷۰ میلیارد تومانی موسسه مالی ولی عصر (عج)

شهروندان شهرستان بهارستان برای دومین روز پیاپی در مقابل ساختمان فرمانداری تجمع کردند و با سر دادن شعار اعتراض خود را نسبت به شرایط ایجاد شده اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، موسسه مالی و اعتباری ولی عصر (عج) در شهرستان بهارستان و رباط کریم بیش از ۱۷۰ میلیارد تومان به شهروندان بدهکار است، که این سبب اعتراضات پیاپی شهروندان بهارستانی و تجمع آن‌ها در مقابل فرمانداری بهارستان شده است.

بنابر این گزارش بیژن سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان به همراه واحد نورمحمدی فرمانده انتظامی شهرستان و جمعی از مسئولین بهارستانی در هر دو روز تجمع شهرندان، در جمع معترضان تعاونی ولی عصر (عج) حاضر شده است.

وی با حضور در بین معترضان و دعوت آن‌ها به آرامش، بیان داشت: با جدیت کامل پیگیر مطالبات مردم هستیم، و از پایمال شده حقوق شهروندان بهارستانی مطابق قانون جلوگیری خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان بهارستان با قدردانى از خویشتن‌دارى سپرده گذاران، تبیین کرد: همکاری مراجع قضائی در این رابطه امیدوار کننده است، و به امید خدا با همراهی مراجع قضایى این مشکل به نحو مطلوبى مرتفع خواهد گشت و حقوق مردم حفظ می شود.

گفتنی است که هیچکدام از اعضاى هییت مدیره و مراجع صدور مجوز این واحد مانند تعاون روستایی استان تهران پاسخگوى معترضان نیستند، و تنها فرماندار شهرستان بهارستان در سالن جلسات فرمانداری با مال‌باختان و شهروندان معترض گفت‌و گو کرده است.

برخی از افراد معترض تمام سرمایه و ثمره زندگی خود را در خطر از بین رفتن می بینند و عده‌ای تنها شانس خود برای خانه دار شدن یا برگزاری مراسم عروسی فرزندشان، در کل هر یک از مال‌باختگان دلیلی بر اعتراض و ریخته شدن اشک هایشان در مقابل ساختمان فرمانداری داشتند.

در پایان گفتنی است که شعار “ای رهبر آزاده برس به داد ملت” شعاری بود که امروز مال‌باختگان موسسه مالی ولی عصر (عج) در تجمع خود مقابل فرمانداری شهرستان بهارستان سر می دادند، تا اعتراض خود را به گوش مسئولینی که هیچگونه اقدامی نسبت به مشکل شهروندان انجام نمی دهند، برسانند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.