امام جمعه بخش گلستان:

دانشجویان برخلاف عده‌ای واقعیت را بدون ترس بیان می کنند/ مردم تا رسیدگی مسئولین به مشکل موسسه مالی ولی عصر صبور باشند

امام جمعه بخش گلستان گفت: شهروندان باید صبر کنند، تا مسئولین به مشکلات به وجود آمده در رابطه با موسسه مالی ولی عصر (عج) رسیدگی کنند، و به شایعات توجه نکنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان در خطبه های نماز جمعه خود در ارتباط با ارزش حیا در اسلام، گفت: تماشای فیلم های مستهجن و سریال های ماهواره ای سبب از بین رفتن حیا در بین افراد می شود، و باید به این موضوع توجه ویژه داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه برخی در حال پایین آوردن ارزش‌های بانوان در جامعه هستند، اظهار داشت: در تهران برخی از بانوان به عنوال مدل لباس فعالیت می کنند، و ماهیانه مبلغی را دریافت می کنند تا با این لباس‌ها در خیابان‌ها حضور پیدا کنند، که این امر ارزش زن را در جامعه زیر سئوال می برد، زن‌ها و دختران ما باید در رعایت حجاب و حفظ حیا از حضرت معصومه (س) الگو بگیرند‌.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی همچنین فرهنگ نماز جماعت در بین برادران سنی را تحسین کرد، و تصریح کرد: فرهنگ خواندن نماز جماعت به شکلی در بین اهل سنت پرورش یافته است، که خواندن نماز فرادا را برای خود عیب می دانند، و ما نیز باید در این زمینه از آن‌ها الگو بگیریم.

وی در رابطه با مشکلات به وجود آمده درباره موسسه مالی ولی عصر (عج)، اذعان داشت: من شخصاً به فرمانداری رفتم و در رابطه با موضوع حرف زدم، و از شهروندان می خواهم صبر کنند تا مسئولین به موضوع رسیدگی کنند، و از بزرگ کردن مشکل و شایعه‌سازی خودداری نمایند.

امام جمعه بخش گلستان توطئه های آمریکا علیه ایران در طول تاریخ را محکوم کرد، و تبیین کرد: ما بارها از آمریکا سیلی خوردیم و رهبر معظم انقلاب در بحث برجام بارها این موضوع را گوش زد فرمودند، که به این افراد نمی توان اعتماد کرد، اما برخی مسئولین توجه نکردند و نتیجه‌اش را هم دیدیم.

وی به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان اشاره کرد، و بیان داشت: جوان برخلاف عده‌ای واقعیت را می گوید و از تذکر دادن به مسئولین و افرادی که ددچار اشتباه می شوند، واهمه‌ای ندارد، همانگونه که عده‌ای از دانشجویان به رئیس جمهور و برادر او در رابطه با اشتباهاتشان تذکر دادند، دانشجویان ما آماده به کار و فهیم بوده و می توانند بر روی خانواده و جامعه خود تاثیر بگذارند.

صفایی در پایان باتوجه به مسئله حج و اعزام حجاج، خاطرنشان کرد: الحمدالله امسال مقرر شده است تا زائرین به حج بروند، اما برخی در این باره هم به خود با ادا نکردن وظایف دینی خود و هم به من با سپردن امور حج خود به روحانیون دیگر ظلم می کنند، درحالی که می بایست این امور را با امام جمعه شهر خود هماهنگ کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.