بخشدار گلستان:

تبلیغات یک روز قبل از آغاز رأی گیری ممنوع می شود/ آثار تبلیغاتی بزرگتر از یک متر ممنوع هستند

بخشدار گلستان گفت: استفاده از هرگونه آثار تبلیغاتی نامزدها و طرفداران آنان اعم از کاغذی، پارچه ای، مقوایی، فلزی و یا هرجنس دیگر با ابعاد بیشتر از 70*100 سانتی متر ممنوع می باشد، که محل نصب نیز در قانون پیش بینی گردیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضا طاهرخانی بخشدار گلستان ضمن اشاره به آغاز تبلیغات کاندیدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، بیان داشت: نامزدهای انتخابات شورا ها، می بایست اخلاق مداری و رعایت قانون را در الویت فعالیت های تبلیغاتی خود قرار دهند، تا مشکلی در روند انتخابات و تبلیغات به وجود نیاید.

وی در رابطه با زمان تبلیغات و نحوه فعالیت نامزدهای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات شوراها طبق برنامه زمانبندی و به استناد قانون و آئین نامه انتخابات از تاریخ ۲۱/۲/۹۶ آغاز شده است، و به مدت ۷ روز  ادامه دار می باشد و یک روز قبل از آغاز رأی گیری یعنی ۸ صبح روز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه تبلیغات ممنوع می باشد.

رضا طاهرخانی در ادامه با اشاره به آثار تبلیغاتی نامزدهای انتخابات شورا تشریح کرد: استفاده از هرگونه آثار تبلیغاتی نامزدها و طرفداران آنان اعم از کاغذی، پارچه ای، مقوایی، فلزی و یا هرجنس دیگر با ابعاد بیشتر از ۷۰*۱۰۰ سانتی متر ممنوع می باشد، که محل نصب نیز در قانون پیش بینی گردیده است.

وی در پایان با بیان این امر که تمام مردم، مسئولین و کاندیداها در وهله اول وظیفه برگزاری یک انتخابات سالم را برعهده دارند، خاطرنشان کرد: از همه نامزدهای انتخابات شورا های اسلامی بخش گلستان خواستار قرار دادن اخلاق مداری و رعایت قانون در الویت برنامه تبلیغاتی تک تکشان می باشم.

درپایان ناگفته نماند که علی رقم صحبت های بخشدار گلستان، در سطح شهر شاهد بنرهایی با طول و عرضی بیش از دو متر هستیم، که با قوانین مطرح شده از جانب وی به شکلی واضح مغایرت دارد، حال باید دید تفاوتی بین صحبت ها و برخورد ستاد حوزه انتخابیه بخش گلستان با نامزدهای متخلف وجود دارد و یا خیر.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.