رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی نسیم شهر:

۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های عمرانی نسیم شهر در نظر گرفته شده است

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی نسیم شهر گفت: باتوجه به پروژه‌های برنامه‌ریزی شده در حوزه عمران و اعتبار 40 میلیاردی برای پروژه‌های عمرانی نسیم شهر، سال جاری نسبت ب سال‌های گذشته بسیار پربارتر خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسینعلی بابایی رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی نسیم شهر با بیان اینکه سال جاری برای نسیم شهر سالی پربار و متمایز از گذشته در حوزه عمرانی خواهد بود، بیان داشت: پروژه‌های عمرانی متعددی در دست اجرا قرار گرفته است.

وی در ادامه باتاکید بر شکوفای شورای اسلامی نسیم شهر در دوره‌ پنجم، اظهار داشت: شوراهای اسلامی روز به روز به جایگاه اصلی خود نزدیک می شوند و بدون تردید وضعیت شوراها نسبت به ادوار قبل بهتر شده است، چراکه شورا نهادی مردمی و تبلور مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.

بابایی در خصوص برنامه‌ریزی‌های انجام شده در حوزه عمرانی برای سال۹۷، تشریح کرد: امسال در بودجه شهرداری ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های عمرانی و همچنین شهرسازی اختصاص یافته است و در حدود ۲۰ میلیارد تومان نیز برای بهسازی واحدهای موتوری، خرید ماشین آلات، تجهیز شهرداری، هزینه نگهداری فضاهای سبز و خدمات شهری  در نظر گرفته شده است.

وی همچنین با اشاره به اجرای پروژه پارک خلیج فارس، اذعان داشت: فاز اول پارک ۲۲ هکتاری خلیج فارس به مرحله چمن کاری و نسب وسایل بازی کودکان رسیده است و در مجموع امسال ۶ هکتار از این پارک به بهره برداری خواهد رسید که احداث دو فاز دیگر از آن در ماه جاری آغاز می گردد.

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی نسیم شهر درپایان باتوجه به برنامه‌های شورای اسلامی شهر و شهرداری در سال ۹۷، افزود: بازگشایی معابر اصلی شهری، توجه به نوسازی ناوگان حمل مسافر، اتوبوس و تاکسی درون شهری و برون شهری و زیرسازی و آسفالت و جدولگذاری معابر بخشی از برنامه‌های مجموعه مدیریت شهری در سال جاری می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.