رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان بهارستان:

انتخابات شورا ها به صورت تمام الکترونیک برگزار می شود/ ۲ شعبه اخذ رأی سیار در بهارستان خواهیم داشت

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان بهارستان گفت: انتخابات شوراها در تمام شعبه های اخذ رأی شهری به صورت تمام الکترونیک برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان در رابطه با شعب اخذ رأی در انتخابات پیش رو، اظهار داشت: ۲۱۲ شعبه اخذ رأی در سراسر شهرستان بهارستان برای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا پیش بینی کرده ایم.

وی در ادامه با بیان این امر که تمام تدابیر و تمهیدات لازم براى برگزارى انتخاباتی باشکوه و مقتدرانه اندیشیده شده است، گفت: از ۲۱۲ شعبه اخد رأی پیش بینی شده، تعداد ۱۱۴ شعبه در بخش گلستان و تعداد ۹۸ شعبه در بخش بوستان برای اخذ رای شهروندان شهرستان بهارستان در نظر گرفته شده است.

بیژن سلیمان پور ضمن اشاره به اینکه در این انتخابات از شعبه های سیار در سطح بهارستان استفاده خواهد شد، تصریح کرد: ۲ شعبه از شعبه های اخذ رأی در سطح شهرستان سیار خواهد بود، که برای هر یک از بخش های گلستان و بوستان یک صندوق سیار در نظر گرفته شده است.

وی همچنین الکترونیک شدن شعبه های اخذ رأی را امری مهم دانست، و بیان داشت: تعداد شعب اخذ رای شهری ۱۹۵ شعبه می باشد، که انتخابات شوراهای اسلامی در آنها به صورت تمام الکترونیک برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان بهارستان در ارتباط با شرایط اخذ رأی در روستاهای شهرستان بهارستان، تشریح کرد: برای ۵ روستای شهرستان نیز ۱۷ شعبه اخذ رأی معین گردیده، که باتوجه به جمعیت و شرایط این روستاها، تعداد مناسبی می باشد.

وی در پایان باتوجه به اینکه ملت ایران بار دیگر باید در انتخابات پیش رو در صحنه حاضر شوند و حماسه سازی کنند، افزود: این انتخابات برگ زرین دیگری در کارنامه ملت ایران است و تمام تلاش ما برگزارى انتخاباتى سالم و با حضور گسترده مردم می باشد، که مطمئنا بازتاب های جهانی بسیاری خواهد داشت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.