فرمانده سپاه شهرستان بهارستان:

سپاه از مشکلات مردم آگاهی دارد/ باید به نیروهای داخلی متکی باشیم

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان گفت: باید در امور به نیروهای خودمان متکی باشیم و نگاه به بیرون نداشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مهدی علمدار فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان بهارستان ضمن اشاره به اینکه سپاه ولایت پذیر و تابع ولی فقیه می باشد، گفت: سپاه یک ارگان مردمی به شمار می رود، و از جنس خود مردم و بسیج می باشد و به همین دلیل پاسداران سپاه در تمام عرصه ها حضور دارند.

وی در ادامه با بیان این امر که سپاه نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت و بی توجه نمی باشد، اظهار داشت: چه از لحاظ اقتصادی، چه اجتماعی و چه فرهنگی، سپاه از مشکلات مردم آگاهی کامل دارد، و در رفع آن تمام تلاش خود را خواهد کرد.

مهدی علمدار سپاه را خوار چشم دشمنان دانست، و تشریح کرد: بعضی از افراد از داخل آن را تضعیف می کنند، اما سپاه از جنس مردم می باشد، و همیشه مردم از آن حمایت خواهند کرد، همانگونه که سپاه از مردم حمایت می کند.

وی همچنین در ارتباط با بحث انتخابات های پیش رو، بیان داشت: دشمن طبق برنامه های نفوذ خود برای انتخابات در داخل کشور نفوذ کرده، و امروز می بینیم که از طریق شبکه ها و رسانه های مختلف تبلیغات در این زمینه می کنند.

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان با اشاره به سخنان  رهبر انقلاب در رابطه با مدیر انقلابی و مدیریت، تبیین کرد: در شهرستان بهارستان برخلاف تمام مشکلات افراد مومن و انقلابی بسیاری وجود دارد، و مردم باید رأی های خود به سخنان مقام معظم رهبری توجه داشته باشند.

وی در پایان باتوجه به این که می بایست به نیروهای خودمان متکی باشیم و نگاه به بیرون نداشته باشیم، خاطرنشان کرد: ما نباید نسبت به جامعه خود بی تفاوت باشیم و از شاخصه های انقلابی گری نیز این است که به فکر مظلومان  و محرومان جامعه باشیم.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.