فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان:

مردم وجوه نقد و اشیا قیمتی را در داخل خودرو قرار ندهند/ سارق محتویات خودرو در گلستان دستگیر شد

فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان گفت: شهروندان بهارستان از قرار دادن وجوه نقد و اشیا قیمتی در داخل خودرو پرهیز کنند، در صورت مشاهده مورد مشکوک، پلیس را در جریان بگذارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، واحد نورمحمدی فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان ضمن اشاره به دستگیری سارق سابقه دار محتویات خودرو بیان داشت: در پی افزایش سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو در گلستان، مراتب به صورت ویژه جهت دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳ گلستان قرار گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه تمام سرقت ها در شهرگلستان صورت می گرفت، اظهار داشت: با توجه به اینکه وقوع سرقت ها در حوزه استحفاظس کلانترس ۱۳ گلستان بود، تیم هاس تخصصی از کلانتری مربوطه به محل های سرقت، جهت بررسی های لازم اعزام شدند.

واحد نورمحمدی در رابطه با چگونگی شناسایی سارق قطعات خودرو تصریح کرد: ماموران با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته در محل های وقوع جرم متهم را شناسایی کردند.

وی همچنین در تشریح عملیات دستگیری متهم، و شرایط عملیات، گفت : متهم پس از تحت کنترل قرار گرفتن در اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به کلانتری منتقل شد،تا پس از بررسی های لازم به مراجع قضایی تحویل گردد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به اینکه سارق به خودروهای بسیاری در سطح شهر دستبرد زده است، تبیین کرد: متهم در تحقیقات پلیسی ضمن مواجه شدن با دلایل و شواهد به ۱۷ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در گلستان اعتراف کرد.

وی در پایان باتوجه به لزوم همکاری مردم با پلیس و آگاهی آن ها، به مردم توصیه کرد: به منظور پیشگیری از سرقت داخل خودرو موارد امنیتی را رعایت و از قرار دادن وجوه نقد و اشیاء قیمتی در داخل وسیله نقلیه خوداری کنید، و اگر با مورد مشکوکی مواجه شدید سریعاً، پلیس را جهت بررسی در جریان قرار دهید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.