آموزش بازرسین شعب اخذ رأی بهارستان توسط بازرسین استان تهران+ تصاویر

طی برگزاری مراسمی در شهرگلستان بازرسین شعب اخذ رأی شهرستان بهارستان توسط اعضای هئیت بازرسی استان تهران آموزش داده شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همایش توجیهی بازرسین شعب اخذ رأی با حضور با حضور بیژن سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین حبیبی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بهارستان، اعضای هیئت بازرسی استان تهران، بازرسی شهرستان و بازرسین شعب اخذ در سالن شهید مطهری شهر گلستان برگزار گردید.

مراسم مطابق با روند برگزاری مراسم های رسمی با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گرید، و پس از آن فرماندار بهارستان نکاتی را برای شرکت کنندگان در مراسم بازگو کرد، تا برای بار دیگر رووند برگزاری انتخابات و مسائل مربوط به آن بررسی گردد، و اهمیت سالم برگزار شدن انتخابات برای حضار بیش از پیش روشن شود.

بیژن سلیمان پور در این همایش ضمن اشاره به اهمیت انتخابات و لزوم مشارکت حداکثری مردم، گفت: انتخابات باید موجب وحدت ملی شود و اخلاق را در جامعه حاکم سازد، و این امر تنها با حضور تمام مردم و مسئولین در صحنه ملی و دوشادوش یکدیگر حاصل خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه تمام جزئیات برگزاری انتخابات آمداه سازی شده است، بیان داشت: در شهرستان بهارستان ۶ هزار نفر در بخش های اجرایی، نظارت و بازرسی در امر برگزاری انتخابات مشارکت دارند.

فرماندار شهرستان بهارستاندرپ پایان باتوجه به این امر که حق انتخاب با مردم می باشد، افزود: انتخابات، فرصت ممتازی برای حضور همه دلسوزان انقلاب است و رقابت های انتخاباتی را نباید عرصه جدال جبهه حق و باطل دانست.

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم آموزش های لازم برای اعضای هیئت بازرسی شهرستان بهارستان توسط مسئولین هیئت بازرسی استان تهران داده شد، تا ضریب خطای آن ها کاهش یابد.

*گزارش تصویری:

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.