مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بهارستان:

ممدجویان واجد شرایط با هزینه کمیته امداد تحت پوشش بیمه قرار می گیرند/ در حدود ۱۲ میلیارد ریال وام خوداشتغالی پرداخت کردیم

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بهارستان گفت: دریافت کنندگان تسهیلات وام خوداشتغالی در صورت دارا بودن شرایط تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، هادی حسن مصفا مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهارستان با تاکید بر اینکه تسهیلاتی مناسبی برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است، بیان داشت: تا کنون در حدود ۱۲ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان سطح شهرستان پرداخت شده است.

وی در تشریح جزئیات این خبر، گفت: کمیته مداد شهرستان بهارستان در سال گذشته مبلغ ۱۲ میلیارد ریال را برای ۷۸ خانواده مددجویان خود در قالب وام‌های خوداشتغالی پرداخت کرده است، که نسبت به سال‌های گذشته آمار قابل قبولی به حساب می آید.

حسن مصفا در ادامه با بیان اینکه منابع پرداخت وام به مددجویان بهارستانی کاملاً آشکار است، تبیین کرد:وام‌های خوداشتغالی داده شده به مددجویان با اعتبارات صندوق کمیته امداد امام خمینی (ره) و منابع بانکی شهرستان بهارستان تامین و به شهروندان پرداخت شده است.

وی به اشتغال‌زا بودن و هدفمند بودن این وام‌ها اشاره کرد و اذعان داشت: این تسهیلات برای طرح‌های خیاطی، آرایشگری، بافندگی، فروش لوازم خانگی، مغازه‌داری و … پرداخت شده است، که به نوعی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیز می باشد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهارستان با اشاره به اینکه تسهیلات ارائه شده را به صورت قرض الحسنه و با تنفس ۶ ماهه می باشد، تصریح کرد: وام اشتغال خانگی تا ۸۰ میلیون ریال و غیرخانگی از ۴۰ میلیون ریال تا ۳۰۰ میلیون ریال پردخت شده است، که مبالغی مناسب و کارشناسی شده به شمار می روند.

وی در پایان باتوجه به ارائه دادن تهسیلات دیگر به مددجویان توسط کمیته امداد امام خمینی (ره)، خاطرنشان کرد: با عنایت به اینکه بیشتر خانواده هایی که تسهیلات خود اشتغالی دریافت کرده‌اند زنان سرپرست خانوار می باشند در صورت دارا بودن و داشتن شرایط سنی و قانونی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند که مبالغ بیمه را این کمیته امداد پرداخت می نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.