نارضایتی شهروندان بهارستان از نحوه رسیدگی در بیمارستان امام حسین (ع)/ رسیدگی‌ها در حد سخنرانی‌ها باشد

شهروندان بهارستانی نسبت به سرعت و نحوه خدمت‌دهی در تنها بیمارستان این شهرستان اظهار نارضایتی کرده و خواستار رسیدگی مسئولین شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، از بین بردن کمبودهای ساکنین یک منطقه در زمینه‌های مختلف تنها با ساخت ساختمان‌های مربوط به این زمینه‌ها امکان پذیر نمی باشد، چرا که عدم رسیدگی یا خدمت‌دهی مناسب در آن بخش خود سبب بروز نارضایتی و مشکلی دیگر برای شهروندان و مسئولین می گردد.

شهرستان بهارستان هم که به دلیل عدم وجود زیرساخت‌های مناسب دارای کمبودهایی می باشد، گاها دچار چنین مشکلاتی می گردد که نمونه بارز آن اعتراضات و نارضایتی‌های اخیر شهروندان بهارستانی به شرایط رسیدگی در بیمارستان امام حسین (ع) شهرک سبزدشت می باشد، که تنها بیمارستان این شهرستان پرجمعیت است.

شهروندان شهرگلستان، در گفت‌و گو با خبرنگار بهارستان به نحوه رسیدگی در تنها بیمارستان شهرستان بهارستان اعتراض کردند، و سرعت پاسخگویی، معاینه و رسیدگی در سایر بخش‌ها را پایین دانستند.

شاهین دانش یکی از شهروندان گلستانی با بیان اینکه در بخش اورژانس این بیمارستان تنها یک پزشک بیماران را معاینه می کند، اظهار داشت: بیمارانی که به بخش اورژانس مراجعه می کنند، مطمئناً شرایط مناسبی ندارند و باید به سرعت به وضعیت آن‌ها رسیدگی شود، اما به دلیل اینکه تنها یک پزشک بیماران را معاینه می کند، آن‌ها ناچارند مدت زمان طولانی را در صف بایستند.

سمانه اقبالی یکی از شهروندان شهرک سبزدشت نیز به نحوه رسیدگی در این بیمارستان اعتراض داشت، و گفت: برخی از پزشکان متخصص در طول هفته تنها یک روز در این بیمارستان حضور دارند، و اگر در آن روز نوبت به شما نرسد، می بایست یک هفته دیگر درد را تحمل کنید تا پزشک مورد نظر شما را معاینه کند.

وی همچنین رسیدگی جداگانه به کودکان و بزرگسالان را امری لازم و ضروری خواند، و بیان داشت: در بخش اورژانس بیمارستان امام حسین (ع)، تمام بیماران توسط یک پزشک معاینه می شوند، و فرقی ندارد که آن فرد بیمار دچار شکستگی شده باشد یا کودک باشد، در حالی که در سایر بیمارستان‌ها حداقل برای کودکان در بخش‌های اورژانس پزشک جداگانه وجود دارد.

در پایان گفتنی است که بیمارستان امام حسین (ع) با تلاش‍های بسیار زیادی توسط مسئولین راه اندازی شده است، اما سهل انگاری‌هایی که صورت گرفته است سبب کم‌رنگ شدن این زحمات می شود، چرا که تنها ساخت و تجهیز بیمارستان اهمیت ندارد و باید بر نحوه خدمت‌دهی به شهروندان نیز نظارت شود.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.