جانشین فرمانده سپاه استان تهران:

موضوع ایجاد بصیرت در جامعه باید با جدیت دنبال شود/ بسیج به دنبال نام و نان نیست

جانشین فرمانده سپاه استان تهران گفت: موضوع بصیت افزایی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، و باید با جدیت این بحث را در بسیج دنبال کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا بوربور جانشین فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران در مراسم تودیع و معارفه حسین حبیبی جانشین فرمانده سپاه شهرستان بهارستان با دعوت حاضرین در مراسم به زیارت حرم عبدالعظیم حسنی (ع)، بیان داشت: ارزش زیارت حرم این بزرگوار به قدری در منظر ائمه معصوم (ع) بالا می باشد، که امام هادی (ع) زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی را برابر با زیارت کربلا می داند.

وی در ادامه از زحمات حسین حبیبی در دوران حضورش در شهرستان بهارستان قدردانی کرد، و گفت: در طول سه سال خدمت حسین حبیبی در بهارستان اقدامات موثری در زمینه‌های مختلف صورت گرفت، و به نوعی ساختار سپاه در سطح شهرستان شکل پیدا کرد.

بوربور در ادامه با بیان اینکه دشمنان ایران در چهار طرف کشور خیمه زده‌اند، تصریح کرد: به بهانه افغانستان، سوریه و عراق در اطراف جمهوری اسلامی ایران مستقر شده‌اند، اما به وضوح روشن است که هدف اصلی مستکبرین ایران است، و در گذشته یکبار ملت این کشور را در هشت سال دفاع مقدس امتحان کردند، که علاوه بر نگرفتن نتیجه با حمایت ۹۸ کشور، رسوا نیز شدند.

وی با تاکید بر اینکه ۷۵ درصد از نیروهای دوران دفاع مقدس از نیروهای بسیج بودند، تشریح کرد: بسیجیان در طول زمان نه به دنبال نام بودند و نه به دنبال نان، و با تلاش و زحمات همراه با روحیه جهادی خود چه در زمان جنگ و چه امروز سبب پیشرفت و سربلندی کشورمان شده‌اند.

جانشین فرمانده سپاه استان تهران امنیت امروز کشور را تاثیر خون شهدا دانست، و اذعان داشت: اگر بسیجیان در اتفاقات سال‌های ۸۷،۸۲ و ۸۸ ورود نمی کردند، امروز معلوم نبود که چه بر سر انقلاب می آمد، و رأی آوردن یا نیاوردن کاندیداها تنها بهانه‌ای برای ایجاد این اتفاقات بود، که با ایثار ملت ایران بی اثر شد.

وی در پایان باتوجه به گذشت ۳۶ سال از انقلاب اسلامی، افزود: در طول این سال‌ها ما هر روز شاهد رشد کشور و دستاوردهای جدید و هم افکار و رویش‌های جدید در انقلاب اسلامی هستیم، و در این مسیر باید موضوع بصیرت را در بسیج با جدیت دنبال کنیم، و رهبر معظم انقلاب نیز بارها به این موضوع اشاره کرده است، چرا که بصیرت کلید جاری کردن افکار بسیجی در سطح جامعه می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.