طارمی: مبلغ قرارداد ما کمتر از استقلالی‌ها است

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باشگاه بر سر کوچکترین مسئله ما را جریمه می کند و اقدامشان درست نیست.

به گزارش بهارستانه به نقل از باشگاه خبرنگاران، مهدی طارمی درباره مسائل حاشیه ای سرخپوشان اظهار کرد: وضعیت تیم خوب است و ما دو گل زدیم و بازی اول خود را بردیم . بحث حاشیه ای جدا از تمرین است و تاثیری بر عملکرد ما نمی گذارد. ما تمرین خوب می کنیم و اگر عملکردمان بد باشد مربی تذکرات لازم را می دهد. براین اساس مسئولان باشگاه نباید حاشیه برای بازیکنان درست کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: اگر کسی حرفی دارد به خودمان بگوید، این صحبت ها به نفع باشگاه نیست. باشگاه الاهلی تدارکات لازم را دیده تا در بین چهار تیم برتر آسیا باشد آن وقت ما دعوا می کنیم و به قول مسئول پرسپولیس تیم را بر هم زدیم.

طارمی بیان کرد: ما درباره پول صحبت می کنیم و این موضوع حاشیه برای تیم ایجاد کرده است. ما دو سال حرف نزدیم و گفتیم که مدیریت عالی است و از باشگاه حمایت کردیم و نتیجه این همدلی این بود که قهرمان شدیم. باشگاه به هر دلیلی ما را جریمه می کند.

مهاجم پرسپولیس درباره اینکه حاشیه ها بر عملکردش تاثیر گذاشته است، بیان کرد: به برانکو گفتم که تمرین و بازی خودم را در زمین انجام می دهم. همچنین به برانکو گفتم کم کاری ام را تذکر بدهد . به هر حال نتیجه بازی نشان می دهد که بازی خوبی انجام دادیم و به حریف یک فرصت گلزنی هم ندادیم.

طارمی درباره اینکه چند درصد از قراردادش را گرفته است، بیان کرد: امتیازاتی علاوه بر قرارداد باید دریافت می کردیم که تاکنون این اتفاق رخ نداده است. مسئولان به ما گفتند همانند استقلال نمی توانند بالای یک میلیارد بدهند اما می توانند پاداش هایی برای ما در نظر بگیرند. آنها همه قرارداد ما را دادند اما هنوز ۴۰،۵۰ درصد از پاداش ها را ندادند. بازیکنی همچون داریوش شجاعیان در استقلال یک میلیارد و ۷۰۰ هزار تومان می گیرد اما من در طول دو سال ۹۵۰ میلیون تومان می گیرم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال باشگاه باز هم به خاطر این مصاحبه مرا جریمه می کند و این اقدامشان درست نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.