شهردار نسیم شهر:

معلمان پایه های ایران آباد را می سازند/ شهید مطهری معلم بزرگ انقلاب اسلامی است

شهردار نسیم شهر ضمن تبریک روز معلم به فرهیختگان بخش بوستان گفت: معلم ها و اساتید دانشگاه ها پایه ریز آینده کشور می باشند، و مطمئناً معلم خوب، دانش آموزان بهتری را تربیت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد اسماعیل جانعلی زاده شهردار نسیم شهر در رابطه با فرارسیدن روز معلم بیان داشت: ۱۲ اردیبهشت، سالروز پاسداشت مقام والای معلم، تقدیر از زحمات فراوان معلم ها و اساتید دانشگاه ها و فرصتی مغتنم است، تا یاد و خاطره‌ استاد شهید مرتضی مطهری را گرامی بداریم.

وی در ادامه با بیان اینکه معلم خوب مانند موتور پیشرفت دانش آموزان عمل می کند، گفت: مراتب سپاس خود را تقدیم معلمانی می کنم که کاروان دانش بشر را به سوی تعالی رهنمون می کنند، چرا که آینده داران کشور به دست این افراد تعلیم می بینند.

محمداسماعیل جانعلی زاده ضمن اشاره به اینکه معلم یادآور تلاش بی تکلف و بدون چشمداشت است، تصریح کرد: معلم ها ادامه دهنده راه انبیا هستند و تلاش می‌کنند آینده انسان ها را تضمین کنند، و همانطور که می دانید تعلیم و تعلم از ستون قدسی است که خداوند متعال این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی کرد تا مسیر هدایت را به بشر بیاموزند.

وی شهید آیت الله مرتضی مطهری را معلم بزرگ انقلاب اسلامی خواند، و تشریح کرد: او به حق الگو و اسوه معلمان عزیز و مظهر هم آرائی علم و دین در عصر حاضر است، و مطئمناً به همین دلایل امام راحل او را پاره تن خود نامید و بر همه اندیشه های تابناکش در معرفت و انسان شناسی صحه گذاشت.

شهردار نسیم شهر در پایان بار دیگر فرا رسیدن روز معلم را به تمامی فرهیختگان و معلمان بخش بوستان – نسیم شهر تبریک گفت، و افزود: معلمان با پرورش فرزندان ما پایه ­های ساخته شدن ایرانی آباد و سرافراز را بنا می­نهند، و این ام که عده ای  به ویژه در فضای به معلم ها توهین کنند، و زحمات آنها را زیر سئوال ببرند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.