مردم اجازه ورود به مراسم افتتاحیه بیمارستان خود را پیدا نکردند/ خدمات رسانی به شهر تنها در زمان حضور معاون رئیس جمهور+ تصاویر

به شهروندان شهرک سبزدشت اجازه حضور در مراسم افتتاحیه بیمارستان امام حسین (ع) داده نشد، که این امر سبب اعتراض مردم در پشت درب های بیمارستان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شهروندان شهرک سبزدشت درحالی که پشت درب های بسته بیمارستان امام حسین (ع) در روز افتتاحیه این بیمارستان ۱۲۰ تخت خوابی بودند، و به آن ها اجازه ورود به مراسم داده نشد، نسبت به شرایط حاکم ابراز نارضایتی و ناراحتی کردند.

آقای محبّی یکی از شهروندان ناراضی شهرک سبزدشت، ضمن اشاره اینکه بیش از ده سال ساکن شهرک سبزدشت است، گفت: مشکلات شهر را ساکنین آن می دانند، نه اشخاصی که از شهر های اطراف به مراسم آمده اند، مسئولین باید به شهرونان اجازه ورود به مراسم را می دادند تا با مسئولان کشوری دیدار کنیم.

وی همچنین با بیان اینکه تنها رأی های ما اعتبار دارد، و خودمان فاقد اعتبار هستیم، بیان داشت: در زمان انتخابات ما را تکریم می کنند، اما در چنین زمان هایی مورد بی احترامی قرار می گیریم، و نماینده ما خودش وارد مراسم می شود، درحالی که می بیند به شهروندان اجازه ورود به مراسم را نمی دهند.

این شهروند معترض همچنین با اشاره به اینکه افراد عادی که وارد مراسم افتتاحیه شدند، کارت وردو داشتند، تصریح کرد: یک نفر از اهالی شهرک سبزدشت کارت ورود به مراسم افتتاحیه تنها بیمارستان شهرستان بهارستان را ندارد، که این بی احترامی به اهالی این شهرک می باشد.

وی در پایان باتوجه به مشکلات موجود در این شهرک افزود: چندین سال است که در این شهرک ما گرد و خاک و بوی لجن را تحمل می کنیم، و امروز در مراسم اففتتاح بیمارستانی که می گویند برای مردم می باشد، ما را راه نمی دهند، مسئولین از اینکه ما مشکلات خود را بازگو کنیم می ترسند.

درپایان لازم به ذکر است، که شهروندان دیگر نیز به عدم رسیدگی به مشکلات آسفالت و روشنایی کوچه ها و خیابان های شهر معترض بودند، چرا که در زمان برگزاری مراسم مأموران سد معبر و اداره برق در سطح شهر گشت می زدند، درحالی که ماه هاست شهروندان از راه های مختلف ارتباطی خواستار رسیدگی به وضعیت روشنایی و سد معبر در خیابان اصلی شهرک سبزدشت هستند.

*گزارش تصویری:

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.