شهردار شهر گلستان:

توسعه فرهنگ ورزش و سلامت شهر از اصلی ترین اهداف مجموعه مدیریت شهری می باشد

شهردار شهر گلستان گفت: احداث اولین سالن ورزش های باستانی و پهلوانی، خود نشانه توجه ویژه مجموعه مدیریت شهری به توسعه فرهنگ ورزش و سلامت شهر و تقویت روحیه پهلوانی و جوانمردی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهروز کاویانی شهردار شهر گلستان از احداث نخستین  سالن ورزش های باستانی و پهلوانی شهرگلستان خبر داد، و بیان داشت: احداث این پروژه عمرانی گامی مهم و ارزشمند در تقویت روحیه پهلوانی و جوانمردی در سطح شهرستان بهارستان به شمار می آید.

وی در ادامه ضمن اشاره به تلاش های انجام شده در راستای احداث این سالن ورزش های باستانی، گفت: احداث زورخانه نمادی نشان از عزم جدی شورای اسلامی شهر و شهرداری گلستان برای توسعه فرهنگ ورزش و سلامت شهر و تقویت روحیه پهلوانی و جوانمردی می باشد.

بهروز کاویانی در رابطه با جزئیات پروژه احداث زورخانه تشریح کرد: عملیات اجرایی پروژه  سالن ورزشی های باستانی و پهلوانی (زورخانه) در زمینی به مساحت ۱۰۵۰ متر مربع و زیر بنای ۱۷۰۰ متر مربع  با اعتبار کارشناسی شده به مبلغ ۲۵ میلیارد ریال در بلوار ابدام جنب پارک فدک آغاز شده است.

وی با بیان این امر که روند پیشرفت پروژه سالن ورزش های باستانی و پهلوانی از سرعت خوبی برخوردار است، اظهار داشت: این پروژه در مرحله گودبرداری قرار دارد و در صورت ادامه روند فعلی در شهریور ۱۳۹۶ به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار شهر گلستان همچنین به پروژه تقاطع غیر همسطح سه راهی آدران اشاره کرد، و تصریح کرد: مقدمات اولیه برای شروع مجدد این پروژه بزرگ فراهم شده است، و تقاطع غیر همسطح آدران با هدف کاهش بار ترافیکی این نقطه از شهر و تسهیل تردد شهروندان ساخته می‌شود، که هم اکنون در مرحله تعیین پیمانکار قرار دارد.

وی در پایان باتوجه به اینکه ساخت این تقاطع یکی از نیازهای اساسی و مهم شهر گلستان به شمار می آید و با بیان این‌که نباید پروژه در گذشته تعطیل می‌شد،‌ افزود: اگر در هر دوره ای از مدیریت شهری تنها بخشی از این پروژه اجرایی می‌شد، قطعاً تا به حال تمام شده بود و شهروندان از آن بهره مند می شدند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.