معاون اداری و مالی شهرداری نسیم شهر:

پیگیر ایجاد مناطق در نسیم شهر خواهیم بود/ ساختار مدیریت شهری ارتقا یافته است

معاون اداری و مالی شهرداری نسیم شهر گفت: پس از ارتقای ساختار تشکیلاتی شهرداری، در گام بعدی پیگیر ایجاد مناطق در شهر خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جلال اقبالی معاون اداری و مالی شهرداری نسیم شهر با اشاره به اینکه ساختار تشکیلاتی مجموعه مدیریت شهری دستخوش تغییراتی شده است، گفت: پس از انجام پیگیری‌های مستمر و قول ارتقا چارت سازمانی مطابق با وضع موجود و درجه شهرداری قبل از خاتمه دوره چهارم شورای محترم اسلامی شهر، ساختار تشکیلاتی شهرداری نسیم شهر ارتقا یافت.

وی در رابطه با جزئیات تغییرات اعمال شده، گفت: با حمایت‌های مدیریت شهری و تلاش همکاران در منابع انسانی، تشکیلات شهرداری نسیم شهر از ۵۴ نفر به ۳۰۰ نفر و با احتساب سازمان‌های تابعه جمعاً ۵۳۳ نفر ارتقا یافت، که این امر در تاریخ دهم مرداد ماه ۹۶ به تصویب سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور رسید و به صورت رسمی ابلاغ شد.

اقبالی همچنین با بیان اینکه ساختار تشکیلاتی مجموعه مدیریت شهری نسیم شهری سال‌ها بدون تغییر باقی مانده بود، اذعان داشت: از آخرین ارتقا ساختار تشکیلاتی شهرداری مدت ۱۰ سال سپری شده بود و هم اکنون کارکنان قراردادی با شرکت در آزمون سازمان شهرداری‌ها در صورت قبولی می توانند پست‌های سازمانی را اشغال نمایند.

وی در پایان با توجه به اینکه تغییرات زیادی می بایست در ساختار شهر ایجاد شود، افزود: گام بعدی که توسط مجموعه مدیریت شهری برداشته خواهد شد، پیگیری ایجاد مناطق در نسیم شهر برابر با دستور العمل وزارت کشور خواهد بود.

در پایان گفتنی است که ارتقا ساختار تشکیلاتی و سازمانی شهرداری‌ها به طور مکرر برای بهبود خدمت‌دهی و افزایش بازدهی مجموعه مدیریت شهری جزو الزامات می باشد، و شهرداری‌های دو شهر صالحیه و گلستان نیز در راستای ارائه بهتر خدمات می بایست ساختار تشکیلاتی خود را ارتقا دهند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.