امام جمعه نسیم شهر:

نمایندگان باید با در نظر گرفتن فتنه، عمل کنند

حجت الاسلام والمسلمین محسن زاده گفت: نمایندگان باید در راستای سخنان ولی امر مسلمین رای بدهند، و از تصمیم گیری خود سرانه و منفعت طلبانه خود داری کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت السلام والمسلمین احمد محسن زاده امام جمعه نسیم شهردر رابطه با تصمیمات غیر عقلانی برخی نمایندگان گفت: نمایندگان باید در راستای سخنان ولی امر مسلمین رای بدهند، و از تصمیم گیری خود سرانه و منفعت طلبانه خود داری کنند.

وی در ادامه ضمن اشاره به وارد کردن مصلحت جناح ها به تصمیمات مجلس بیان داشت: مجلس باید از جناح ها و مصلحت افراد خاص جدا باشد، نمایندگان باید پیش از تصمیم گیری مطمئن شوند، که آن تصمیم به نفع دین و ملت باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محسن زاده از مسئولین خواستار عملکرد منطقی شد  تصریح کرد: زمانی که رئیس قوه ای حکمی را تصویب می کند، دیگر نیازی به بهانه جویی نمی باشد، برخی امنیت یک منطقه را بخاطر یک نفر زیر سئوال می برند.

وی با بیان سخن رهبر انقلاب در رابطه با مجلس ششم مبنی بر اینکه «صدایی که از مجلس خارج می شود، زنگ خیانت است.» اظهار داشت: باید به مطالبات رهبر معظم انقلاب توجه داشت، و با بررسی آن، در همان راستا گام برداشت.
امام جمعه نسیم شهر با اشاره به سخنرانی یکی از نمایندگان مبنی در ارتباط با خرافات بودن ماه محرم و صفر متذکر شد: انتظار ما از مجلس بیش از این می باشد، برخی از نمایندگان از رای مردم برای رسیدن به مقاصد جناح خود سواستفاده می کنند.

وی در پایان ضمن بیان این امر که نمایندگان باید با در نظر گرفتن فتنه، عمل کنند افزود: مجلس کارهای خوب بسیاری نیز انجام داده است، همچون مقابله با برجام و مامور کردن متخصصینی که برجام و اتفاقات بعد از آن را بررسی می کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.