مراسم بزرگداشت 9 دی در گلستان برگزار شد+تصاویر

مراسم بزرگداشت 9 دی دیشب با حضور مشاور نظامی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در شهر گلستان برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چند سالی می شود که در روز نهم دی ماه مراسم هایی در سر تا سر کشور برای برگداشت این روز برگزار می شود که هر سال با شکوه تر […]

مراسم بزرگداشت 9 دی دیشب با حضور مشاور نظامی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در شهر گلستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چند سالی می شود که در روز نهم دی ماه مراسم هایی در سر تا سر کشور برای برگداشت این روز برگزار می شود که هر سال با شکوه تر و بهتر از سال قبل می باشند و هر سال مردم بیشتری در این همایش بزرگ شرکت می کنند.DSC_0434
شهرستان پرجمعیت بهارستان نیز که همیشه در این گونه مراسم ها پیشتاز بوده است مراسم هایی را در بخش های مختلف شهرستان برگزار نمود که با استقبال پرشور مردم همیشه در صحنه مواجه شد.

DSC_0420
همایش بزرگ 9 دی در شهرستان بهارستان شب گذشته در مصلی بزرگ بخش گلستان با حضور پرشور مردم عاشورایی بهارستان به منظور بزرگداشت این روز برگزار شد، این مراسم با اینکه شرکت کنندگان فراوانی داشت اما نظم و انضباطش به خوبی حفظ شد که نشان از نظم و نظامی بودن بسیج می باشد.

DSC_0411
در این همایش بزرگ و انقلابی مسئولین و مدیرانی چون: سردار رستگار پناه مشاور نظامی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، سرگرد آقایی فرمانده حوزه ثارالله گلستان، نصراللهی مسئول ستاد نماز جمعه گلستان، نادر سازور رئیس شورای شهر گلستان، مهدی بیگدلی عضو شورای شهر گلستان و جمعی دیگر از مسئولان جهت بزرگداشت یوم الله 9 دی برگزار گردید.

DSC_0417
در این مراسم ابتدا سرگرد آقایی فرمانده حوزه ثارالله شهر گلستان خدمت مسئولین و مردم بهارستان خیر مقدم و تبریک عرض کرد و سپس در راستای اتفاقات این روز بزرگ و هفته ولایت به سخنرانی پرداخت.

DSC_0380
پس از سرگرد آقایی، سردار رستگار پناه مشاور نظامی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سخنرانی کرد وی با ذکر این موضوع که انتخاباتی که در پیش داریم پرشکوه تر از همیشه خواهد بود به یکی از سخنان امام خمینی (ره) اشاره کرد: « ما تا وقتی مردم را داریم اسلام را داریم و مردم برای رضای خدا در انتخابات شرکت می کنند.»

DSC_0456
در پایان می توانید تصاویری از بخش های مختلف این مراسم را مشاهده کنید:


انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.