معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری بهارستان:

۳۱۰ پرونده از متقاضیان مشاغل خانگی به بانک معرفی شده است/ مشکلات سامانه کارا به زودی رفع می شود

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری بهارستان گفت: از بین متقاضیان مشاغل خانگی، 310 پرونده جهت رسیدگی به بانک معرفی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیف‌الله علامی معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بهارستان، بیان داشت: در این جلسه عملکرد دستگاه‌های متولی و مصوبات جلسات قبل ارائه و بررسی شد.

وی در ادامه با بیان اینکه اقدامات خوبی در این جلسه در راستای مشاغل خانگی صورت گرفته است، تبیین کرد: در رابطه با موضوع متقاضیان مشاغل خانگی ۴۳۵ پرونده تشکیل شده است و ۳۱۰ پرونده جهت رسیدگی به بانک معرفی شده است.

علامی باتاکید بر اینکه موضوع مشاغل هانگی امری حائز اهمیت می باشد، اظهار داشت: در حوزه مشاغل خانگی در شهرستان بهارستان زمینه جذب ۲۰ میلیارد ریال اعتبار با توجه به بند ۱۵ مصوبه نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی استان تهران با کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بهارستان فراهم گردیده است.

وی همچنین به اجرای طرح کارورزی در سطح شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: ۵۳۰ کارورز و ۷۵ واجد پذیرنده در سامانه اجرای طرح کارورزی ثبت نام کرده‌اند، که نشان از استقبال خوب شهروندان بهارستانی از این طرح دارد.

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان بهارستان در رابطه با جزئیات اجرای طرح اشتغال‌زایی در بهارستان، عنوان داشت: طرح اشتغال‌زایی که در سامانه کارا ثبت شده است در کمیته فنی کارگروه درحال ارزیابی می باشد.
وی درپایان باتوجه به مصوبات جلسه برگزار شده، افزود: افزایش ۴ غرفه در نسیم شهر، واگذاری ۲۷ غرفه در شهرگلستان به مشاغل خانگی، رفع مسائل و مشکلات در ثبت نام متقاضیان در سامانه کارا و همچنین تسهیل در پرداخت تسهیلات به مشاغل خانگی از جمله مصوبات جلسه کارگروه اشتغال اشتغال و سرمایه گذاری بهارستان بود.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.