سرگرد مهدی علمدار،سپاه،بهارستان،داعش،خبرنگار،بهارستانه

فرمانده سپاه بهارستان: داعش کوچک تر از آن است که برای نظام ما تهدید به قلم بیاید

فرمانده سپاه بهارستان گفت: ما نگرانی از داعش نداریم، داعش کوچک تر از آن است که برای نظام ما تهدید به قلم بیاید ، برای ما آن مجموعه هایی که داعش را به وجود آورده اند و تفکر داعش هست که خطرناک است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، امروز سرگرد مهدی علمدار فرمانده سپاه […]

فرمانده سپاه بهارستان گفت: ما نگرانی از داعش نداریم، داعش کوچک تر از آن است که برای نظام ما تهدید به قلم بیاید ، برای ما آن مجموعه هایی که داعش را به وجود آورده اند و تفکر داعش هست که خطرناک است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، امروز سرگرد مهدی علمدار فرمانده سپاه بهارستان در نشت خبری گرامی داشت هفته دفاع مقدس در جمع خبر نگاران گفت: هفته دفاع مقدس که از 31 شهریور ماه سالروز حمله عراق به کشورمان است و به مدت یک هفته از روز سه شنبه این هفته آغاز می شود.

وی افزود: ما در این هفته برنامه های متنوعی داریم که مجموعه های اقشار، حوزه ها و سپاه پاسداران پیگیری خواهند کرد و از همه عزیزانی که در این برنامه ها ما را همراهی می کنند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

وی یادآور شد : از زمانی که انقلاب به رهبری امام (ره) تاسیس شد ، دشمنان برنامه های گسترده ای داشته اند تا به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران لطمه بزنند و از بزرگترین این برنامه ها و دشمنی ها حمله عراق به رهبری صدام بود.

فرمانده سپاه بهارستان تصریح کرد : با توجه به حمایت های غرب و آمریکا صدام ادعا می کرد تا یک هفته تهران باشد و از نظر مادی این محقق بود زیرا انقلاب ما نو پا بود، ارتش ما منحل شده بود و سپاه و بسیج به خوبی شکل نگرفته بود و از طرفی موج ترورها و شهادت مسئولین نظام در کشور وجود داشت.

وی بیان داشت : جنگ ما صرفا جنگ با یک کشور نبود بلکه با 70،80 کشور دنیا در حال جنگ بودیم که این کشورها صدام رو پشتیبانی اطلاعاتی ، تجهیزاتی ، ،نیروی انسانی می کردند که نشان دهنده این است که ما در مقابل دنیا ایستادیم در حالی که ما به لحاظ مادی با دست خالی بودیم و چیزی نداشتیم.

سرگرد علمدار اشاره کرد : عامل موفقیت ما بعد از توکل به خدا و رهنمود های امام راحل شهدا توجه به داخل کشور و اتحاد بین ما بود که گفتیم با توکل به خدا میریم و پیروز میشیم و پیروز هم شدیم.

وی خاطر نشان کرد: یکی از موضوعاتی که ما نباید فراموش کنیم این است که دشمنان ما دشمنی خودشان را فراموش نکرده اند و دشمنی آنها با ما تغییر نکرده است ولی ما در آن زمان جنگ نظامی داشتیم اما الان جنگ ما جنگ فرهنگی است که مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بارها به این موضوع اشاره فرمودند و ما می بینیم جنگ ما در حوزه اقتصادی است که بازهم حضرت آقا در طول سال های گذشته بار ها به بحث اقتصاد مقاومتی اشاره فرمودند، بطور کلی ما داریم در تمامی جبهه ها با دشمنان دست و پنجه نرم می کنیم.

سرگرد علمدار اضافه کرد: هفته دفاع مقدس از برکات انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است که یادآور خون های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد. فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می بینند.

فرمانده سپاه بهارستان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص گروه تروریستی داعش گفت: ما نگرانی از داعش نداریم، داعش کوچک تر از آن است که برای نظام ما تهدید به قلم بیاید ، برای ما آن مجموعه هایی که داعش را به وجود آورده اند و تفکر داعش هست که خطرناک است که با توکل به خدا و رهنمود های رهبری از پس آن بر خواهیم آمد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.