۳ میلیارد تومان هزینه اتمام فاز یک مصلی گلستان شده است

امام جمعه بخش گلستان گفت :شورای شهر قول داده اند که در بودجه سال ۹۵ مبلغی را برای ساخت مصلی در نظر بگیرند . تنها نگرانی من از پارکینگ این مصلی است که هر لحظه امکان دارد اتفاقی نا گوار در آنجا رخ دهد. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ، حجت الاسلام و […]

امام جمعه بخش گلستان گفت :شورای شهر قول داده اند که در بودجه سال ۹۵ مبلغی را برای ساخت مصلی در نظر بگیرند . تنها نگرانی من از پارکینگ این مصلی است که هر لحظه امکان دارد اتفاقی نا گوار در آنجا رخ دهد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ، حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفاییدر گفتگو با خبرنگار ما در ابتدا هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر مکرم اسلام (ص) وامام جعفر صادق (ع) و فرارسیدن ایام الله ۹ دی و دهه بصیرت را تبریک گفت .

وی در ادامه با اشاره به اتمام فاز یک پروژه مصلی شهر گلستان گفت :هرکسی که این بنا را می بیند احساس می کند برای ساخت این مصلی حداقل ۷میلیارد هزینه شده است ولی در حقیقت تا امروز برای این پروژه ۳ میلیارد تومان هزینه شده که این یعنی یک معجزه و یک میلیارد تومان هزینه ساخت مصلی توسط شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور تامین گردیده و ۲ میلیارد تومان هم از کمک های مردمی و مساعدت مسئولین شهرستان جمع آوری شده است .

DSC_0040

امام جمعه گلستان در ادامه با کنایه به کاندیداهای احتمالی مجلس بیان داشت : من شنیده ام بعضی کاندیداهای احتمالی برای نمایندگی در مجلس هزینه های میلیاردی انجام می دهند و ای کاش به جای این هزینه ها اندکی هم به ساخت مصلی توجه کنند .

وی یادآور شد : ۷ سال پیش بود که آیت الله تقوی خودشان کلنگ ساخت این مصلی را به زمین زدند و چه کسی باور می کرد بعد از گذشت این سال ها آن تکه زمین تبدیل به مکانی به این زیبایی گردد و جای دارد از همه کسانی که در این مدت به ما کمک و مساعدت رساندند تشکر کنم .

حجت السلام و المسلمین صفایی با ذکر این مطلب که هنوز دو فاز دیگر از مصلی باقی مانده است ، تصریح کرد : از شورای شهر گلستان تشکر می کنم که هزینه ساخت گنبد مصلی را قرار شده تقبل کنند و به ما قول داده اند که در بودجه سال ۹۵ مبلغی را برای ساخت مصلی در نظر بگیرند . تنها نگرانی من از پارکینگ این مصلی است و هر لحظه امکان دارد اتفاقی نا گوار در آنجا رخ دهد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به یوم الله ۹ دی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت : ۹ دی روز بصیرت است و در روز ۹دی سال ۸۸ مردم به میدان آمدند و چشم فتنه را کور کردند .

انتهای پیام /

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.