معاون اداره حفاظت محیط زیست بهارستان:

۳ مورد ضایعات سوزی در شهرک صنعتی قلعه‌میر شناسایی و اطفا گردید/ گشت و پایش شبانه در بهارستان انجام شد

معاون اداره حفاظت محیط زیست بهارستان گفت: در راستای بررسی واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی شهرستان بهارستان، گشت و پایش شبانه در سطح شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا فاضلی‌ثانی معاون اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری مرحله سوم پایش شبانه در سطح شهرستان، عنوان داشت: در طول اجرای این مرحله از گشت و پایش شبانه وضعیت زیست محیطی بررسی گردید.
وی در ادامه باتاکید بر اینکه وضعیت زیست محیطی شهرستان بهارستان به صورت شبانه روزی بررسی و پایش می شود، تصریح کرد: به دلیل وجود احتمال فعالیت آلاینده برخی از واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی سطح شهرستان بهارستان در ساعات پایانی شب و همچنین خارج از وقت اداری، نیروهای شبکه بهداشت و درمان اقدام به پایش این واحدها در گشت‌های شبانه می نمایند.
فاضلی‌ثانی در رابطه با اهمیت برخورد با واحدهای آلاینده و متخلف، اظهار داشت: با واحدهای آلاینده با جدیت و مطابق قانون برخورد می شود تا از ادامه روند آلوده کردن محیط زیست شهرستان بهارستان جلوگیری به عمل آید.

وی همچنین به اینکه جزئیات مرحله سوم گشت و پایش شبانه در بهارستان اشاره کرد و گفت: در طول گشت و پایش مذکور، هیچگونه آلودگی در واحدهای مورد پایش سطح شهرستان مشاهده نگردید.

معاون اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اقدامات نیروهای این شبکه در راستای جلوگیری از آلودگی محیط زیست، خاطرنشان کرد: در طول پایش‌ صورت گرفته مسیرهای گلستان، نسیم شهر، سبزدشت، سلطان آباد، صالحیه و همچنین شهرک‌های صنعتی قلعه‌میر و بهاریه با محوریت نظارت و کنترل هرگونه تخلف زیست محیطی به ویژه در زمینه تخلیه پسماند، نخاله و ضایعات سوزی نیز بررسی گردیدند که متاسفانه ۳ مورد ضایعات سوزی بدون حضور عاملین در شهرک قلعه‌میر شناسایی و اطفاء گردید.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.