امام جمعه بخش گلستان:

دغدغه من تمام کارهای خیر در سطح بهارستان است/ امیدواریم مشکل اشتغال جوانان در دولت دوازدهم رفع گردد

امام جمعه بخش گلستان گفت: برخی تنها دغدغه من را تکمیل مصلی می دانند، درحالی که من در تمام کارهای خیر در سطح شهرستان بهارستان حضور دارم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان در خطبه های نماز جمعه خود نمازگزاران را به داشتن حیا و تقوای الهی دعوت کرد، و گفت: حیا داشتن سبب رسیدن انسان به درجات والا می شود، همانگونه که بسیاری از بزرگان در طول تاریخ با رعایت حیا از گمراهی و زوال نجات پیدا کرده اند.

وی همچنین با تبریک ولادت امام رضا (ع) به تمام مسلمانان، اذعان داشت: ثمره دیدن رسیدن به ویژگی رضا است، و کسانی که راضی به رضایت خدا باشند، در زندگی خود به استراحت روح و بدن خواهند رسید.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی در ادامه با تاکید بر تنفیذ و تحلیف مقام ریاست جمهوری، و تصریح کرد: فردا از دیگر کشورها به ایران خواهند آمد تا در حضور رئیس قوه قضائیه، رئیس جمهور سوگند خود را برای خدمت به ملت ایران یاد کند، و امید خدا مشکلات شغل برای جوانان نیز در آینده رفع گردد.

وی در رابطه با مسئله حج و سخنان رهبر انقلاب دراین باره، اظهار داشت: گفته می شود که در عربستان وظایف خود را در قبال حاجیان به خوبی انجام می دهند، و امیدواریم که این مسئله نیز رفع شود، و مسلمانان در امنیت کامل به حج بروند.

امام جمعه بخش گلستان به افتتاح ایستگاه فضایی امام خمینی و پرتاب ماهواره بر سیمرغ اشاره کرد و بیان داشت: مسئولین قول رفع عقب ماندگی های چند سال اخیر را در این زمینه داده اند، و به لطف الهی موفقیت های گذشته بیش از پیش تکرار خواهد شد.

وی در پایان با بیان اینکه برخی هدف ستاد نماز جمعه را تنها تکمیل مصلی می دانند، تبیین کرد: این افراد قضاوت درستی ندارند و ما در مسائلی نظیر برگزاری مخفیانه عروسی ها در منازل، مباحث عتبات و نامه های ارسال شده برای خیریه و تمام کارهای خیری که در سطح شهرستان بهارستان انجام می شود، به لطف خداوند فعالیت داریم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.