سرپرست شهرداری شهرگلستان:

۲۲ بهمن ماه روز وحدت و یکپارچگی ملت ایران می باشد

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: ۲۲ بهمن ماه نشان دهنده به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و یکپارچگی ملت سرافراز ایران است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان باتاکید بر اهمیت حضوز شهروندان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، عنوان داشت: بدون شک حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، زمینه ساز ناامیدی دشمن می باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه یوم الله ۲۲ بهمن، یادمان حماسه شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی می باشد، گفت: این روز زمان تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری و شهدای انقلای اسلامی می باشد.

فرزین در رابطه با ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: همزمان با حضور پرشور مردم در صحنه انقلاب، عمر پر افتخار انقلاب اسلامی به رغم اراده بدخواهان و دشمنان، وارد چهلمین بهار خود می شود که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی پیروزی انقلاب اسلامی ایران، پاسخ روشن ملت شریف ایران به ندای رهبری دانست و اذعان داشت: این پاسخ در رهایی از استبداد و استعمار و تضمین کننده کرامت انسانی، حقوق اساسی و حرمت ایرانیان بود، چراکه انقلاب اسلامی ایران با برهم زدن تمام محاسبات سیاسی متداول، به جهانیان نشان داد که می توان بدون اتکا به شرق و غرب و با نیروی لایزال الهی و با رهبری حضرت امام و پشتوانه‌های عظیم مردمی حول محور اسلام، بر ناممکن‌ها فائق آمد و به پیروزی رسید.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه ۲۲ بهمن ماه روز وحدت و یکپارچگی ملت ایران می باشد، افزود: این روز نشان دهنده به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و یکپارچگی ملت سرافراز ایران است که نزدیک به ۴ دهه در مقابله با توطئه‌های دشمنان نظام، با صلابت و استوار ایستاده‌اند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.