شهردار شهرگلستان:

جلب مشارکت بخش خصوصی برای پیشرفت شهر لازم است/ دومین بازار میوه و تره‌بار گلستان در هفته دولت افتتاح می گردد

شهردار شهرگلستان گفت: جلب مشارکت و همکاری بخش خصوصی در پروژه‌های شهری برای پیشرفت شهر جزو الزامات می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهروز کاویانی شهردار شهرگلستان به افتتاح دومین بازار میوه و تره‌بار در سال‌جاری اشاره کرد و گفت: بازار میوه و تره‌بار عطر سیب شهرگلستان همانند بازار میوه و تره‌بار عطریاس با مشارکت بخش خصوصی در هفته دولت سال‌جاری افتتاح می شود.

وی در تشریح جزئیات عملیات عمرانی این پروژه، اظهار داشت: دومین بازار میوه و تره‌بار شهرداری گلستان در شهرک سبزدشت با مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر سی و یک میلیارد ریال ساخته شده است، که دارای ۵۸ غرفه و ظرفیت پارکینگ ۴۰ دستگاه خودرو می باشد و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

کاویانی در ادامه با اشاره به ضرورت بررسی کارشناسانه کمبودها، نیازها و نارسایی‌های فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و رفاهی شهرگلستان، تشریح کرد: تهیه طرح‌ها با پیشنهادهای اصلاحی و راه حل‌های کاربردی در این زمینه جهت برنامه‌ریزی و اجرای آن از اولویت‌های مدیریت شهری قرار گرفت و سپس دومین پروژه ارزشمند در محله سبزدشت که از تراکم جمعیت بالایی برخوردار است، احداث شد تا در همه نقاط شهر امکانات رفاهی توزیع شده و همه شهروندان از این امکانات بهره‌مند گردند.

وی همچنین با تاکید بر ضرورت تفکر علمی و تخصصی مجموعه مدیریت شهری، اذعان داشت: جلب مشارکت بخش خصوصی در پروژه‌های عمرانی و رفاهی از ملزومات پیشرفت شهر هست که این امر در شهرگلستان با مشارکت بخش خصوصی در اجرای بازارهای میوه و تره‌بار عینیت یافته است.

شهردار شهرگلستان احداث بازارهای میوه و تره‌بار را جزو الزامات و نیازهای شهر دانست و تصریح کرد: این بازار روز با هدف استفاده از پتانسیل‌های میدان مرکزی جهت خدمت رسانی و فراهم نمودن فضای مطلوب برای عرضه مستقیم مایحتاج عمومی مردم احداث می شود و این عوامل علاوه‌بر تامین نیازهای روزمره مردم به عرضه و تقاضای درون شهری سامان می بخشد.

وی در پایان باتوجه به مقوله اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و ویژگی‌های آن از دیدگاه رهبر معظم انقلاب، افزود: راه‌اندازی دومین بازار میوه و تره‌بار منطقه علاوه بر تسهیل دسترسی مردم، در تولید اشتغال به صورت مستقیم و غیرمستقیم نیز موثر خواهد بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.