1400 خبرنگار و تیم خبری انتخابات استان تهران را پوشش می‌دهند

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران گفت: بیش از 1400 خبرنگار و تیم خبری شامل عکاس و فیلمبردار داخلی برای پوشش اخبار انتخابات استان تهران ثبت‌نام کرده‌اند. محمد شفیق در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره پوشش خبری انتخابات در 24 خرداد، اظهار داشت: بیش از 1400 خبرنگار و تیم خبری شامل عکاس […]

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران گفت: بیش از 1400 خبرنگار و تیم خبری شامل عکاس و فیلمبردار داخلی برای پوشش اخبار انتخابات استان تهران ثبت‌نام کرده‌اند.

محمد شفیق در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره پوشش خبری انتخابات در 24 خرداد، اظهار داشت: بیش از 1400 خبرنگار و تیم خبری شامل عکاس و فیلمبردار داخلی برای پوشش اخبار انتخابات استان تهران ثبت‌نام کرده‌اند.

وی ادامه داد: از این تعداد هزار خبرنگار در حوزه‌ انتخابیه شهر تهران و مابقی نیز در دیگر حوزه‌ انتخاباتی استان تهران فعال هستند تا در روز 24 خرداد نسبت به پوشش اخبار اقدام کنند.

شفیق یادآور شد: در مجموع 200 هزار نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم کار برگزاری انتخابات را در استان تهران برعهده دارند و البته استان تهران بیشترین تعداد صندوق را در بین استان‌های دیگر دارد.

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران یادآور شد: 5 هزار و 882 شعبه اخذ رأی و یازده هزار و 959 صندوق در سطح استان برای رأی‌گیری از مردم در روز انتخابات پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.