دولت و مجلس باید به مسائل اقتصادی کشور توجه بیشتری داشته باشند

نماینده مردم مشهد در مجلس دهم گفت: دولت و مجلس باید برای رفع مشکلات و معضلات اقتصادی باید همت کنند چرا که اقتصاد و فرهنگ دو رکن و اولویت اصلی مجلس دهم است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، منتخب مردم مشهد در مجلس دهم با بیان اینکه پرداختن به مسائل […]

نماینده مردم مشهد در مجلس دهم گفت: دولت و مجلس باید برای رفع مشکلات و معضلات اقتصادی باید همت کنند چرا که اقتصاد و فرهنگ دو رکن و اولویت اصلی مجلس دهم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، منتخب مردم مشهد در مجلس دهم با بیان اینکه پرداختن به مسائل اقتصادی و فرهنگی از اهم موارد در مجلس دهم است گفت: امروز مهمترین مسئله در کشور ما گره خوردن مسائل فرهنگی و اقتصادی به یکدیگر است که کشور را با چالش هایی رو به رو کرده است.

وی افزود: باید در نیروی انسانی نظام آموزشی مورد بازنگری قرار گیرد و نیروهای فعال، کارآمد و دارای اعتماد به نفس در این حوزه نقش‌آفرین باشند.

منتخب مردم مشهد در مجلس دهم اظهار داشت: باید به گونه‌ای عمل شود که ما شاهد توسعه معیشت مردم در جامعه باشیم و کم کردن فاصله طبقاتی و تبعیض ها در جامعه باید در دستور کار باشد.

قاضی‌زاده در پایان خاطر نشان کرد: کاهش اختلاف طبقاتی و حل معضلات اقتصادی نیازمند همت دولت و مجلس است که با یک نگاه جامع برنامه‌ریزی کرده و دولت با تمرکز بر روی این موضوع نسبت به حل آن اقدام کند.

انتهای پیام/ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.