رئیس اتاق اصناف بهارستان:

۸ هزار واحد صنفی در بهارستان پلمب شده است

رئیس اتاق اصناف بهارستان گفت: در راستای مبارزه با کرونا، تمامی واحدهای صنفی غیرضروری در سطح شهرستان بهارستان پلمب گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان با اشاره به تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری در راستای مقابله با کرونا، عنوان داشت: قریب به ۸ هزار واحد صنفی در سطح بهارستان پلمب شده است.

وی در ادامه باتاکید بر دلایل پلمب این واحدهای صنفی، تصریح کرد: براساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا به جز فروشگاه‌‌های موادغذایی و پروتئینی، سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها و میوه فروشی‌ها، سایر اصناف تا تاریخ ۱۵ فروردین ماه تعطیل می باشند.

درویشی در رابطه با شرایط اجراب طرح پلمب گسترده واحدهای صنفی، اظهار داشت: در این طرح شهرداری‌های صالحیه، نسیم شهر، گلستان و دهیاری‌ها با همکاری خوب نیروی انتظامی درحال اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا می باشند و این امر همچنان ادامه دارد.

وی همچنین بسته شدن فروشگاه‌های موادغذایی در بهارستان را تکذیب کرد و گفت: هیچ کمبودی در تأمین کالای ضروری و مایحتاج اولیه در شهرستان بهارستان وجود ندارد و مردم به شایعات توجه نکنند و به سمت فروشگاه‌ها هجوم نبرند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان درپایان باتوجه اهمیت هممکاری مردم با مسئولین در این راستا، خاطرنشان کرد: از مردم درخواست داریم در صورت مشاهده فعالیت قهوه خانه‌ها و کافی‌شاپ، گزارشات خود را با سامانه ۱۲۴ در میان بگذارند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.