رئیس اداره برق بخش بوستان:

۷ پروژه در هفته دولت سال جاری افتتاح خواهد شد/ شهروندان به مصرف بهینه توجه کافی داشته باشند

رئیس اداره برق بخش بوستان گفت: پروژه‌های مهمی برای افتتاح در هفته دولت سال جاری آماده شده است که تاثیر به سزایی در تامین انرژی بخش بوستان دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مهربخش رئیس اداره برق بخش بوستان با اشاره معضل تاریکی پارک‌ها و بوستان‌ها این بخش، اظهار داشت: باور عمومی بر این مبنا استوار است که مقصر تاریکی بوستان‌ها اداره برق است اما در حقیقت صفر تا صد روشنایی این اماکن بر عهده شهرداری‌ها می باشد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات موضوع روشنایی فضاهای سبز بخش بوستان، تبیین کرد: بحث نگهداری، توسعه و تامین روشنایی بوستان‌ها به شهرداری نسیم شهر واگذار شده و اداره برق بخش بوستان در رابطه با موضوع مذکور مسئولیتی ندارد.

مهربخش در رابطه با وظایف اداره برق بخش بوستان در خصوص موضوع مذکور، بیان داشت: با کمک فرمانداری شهرستان بهارستان تمامی اقدامات و پشتیبانی‌های لازم در راستای تامین امنیت و روشنایی عرصه‌های عمومی صورت گرفته است اما مباحث ذکر شده جزو وظایف شهرداری نسیم شهر می باشد.

وی همچنین به اهمیت همکاری شهروندان نسیم شهری در خصوص مصرف بهینه انرژی برق و همراهی با این اداره اشاره کرد و تصریح کرد: شهروندان می توانند با رعایت مصرف انرژی به ویژه در ساعات پیک مصرف، گام موثری در جهت صرفه جویی در مصرف برق و جلوگیری از کمبود این انرژی بردارند.

رئیس اداره برق بخش بوستان درپایان باتوجه به نزدیکی هفته دولت و آماده‌سازی پروژه‌‌ها برای افتتاح در این هفته، افزود: بالغ بر ۷ پروژه مهم در هفته دولت سال جاری سهم اداره برق بخش بوستان می باشد که شامل تجهیز و توسعه فیدر، پست و کیوسک خواهد شد و بخشی از مشکلات بخش بوستان در زمینه بارهای انرژی را کاهش خواهد داد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.