فرماندار شهرستان بهارستان:

۶ مدرسه جدید در بهارستان افتتاح می شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ۶ مدرسه در دو بخش شهرستان بهارستان افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به اهمیت افزایش سرانه‌های آموزشی در سطح شهرستان، عنوان داشت: احداث چند مدرسه جدید در بهارستان در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه باتشریح جزئیات احداث مدارس جدید در شهرستان بهارستان، تبیین کرد: ۳ مدرسه جدید در بخش گلستان و همچنین ۳ مدرسه دیگر در بخش بوستان در مهره ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید که تتثیر به سزایی در سرانه‌هاب آموزشی شهرستان دارد.

خانجانی همچنین در رابطه با جزئیات مدارس درحال احداث در بخش گلستان، اظهار داشت: یک مجتمع فنی ۲۴ کلاسه، یک مدرسه ۱۲ کلاسه و یک مدرسه ۶ کلاسه در بخش گلستان درحال احداث می باشد که مهر ماه سال جاری افتتاح و تقدیم دانش آموزان بهارستانی خواهد شد.

وی درپایان به وضعیت احداث مدارس مذکور در بخش بوستان اشاره کرد و گفت: یک هنرستان ۱۵ کلاسه، یک مدرسه ۸ و همچنین یک مدرسه ۶ کلاسه نیز در بخش بوستان در مراحل پایانی قرار دارد که این مدارس نیز همزمان با آغاز سال تحصیلی میزبان دانش آموزان این بخش می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک احداث شش پروژه مذکور در شهرستان بهارستان می تواند تاثیر به سزایی در افزایش سرانه‌های آموزشی این شهرستان داشته باشد و باتوجه به تعداد زیاد دانش آموزان این منطقه، از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.