۲۸۰۰ هزار نفر در قالب طرح اشتغال روستایی در آذربایجان‌غربی صاحب شغل شدند

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: از محل پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری دو هزار و ۸۰۵ نفر در سطح استان صاحب شغل شدند.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، محمد دهقان امروز در ارومیه با اشاره به تعداد شغل‌های ایجاد شده از محل پرداخت تسهیلات پایدار روستایی و عشایری در آذربایجان‌غربی اظهار کرد: از محل پرداخت این تسهیلات دو هزار و ۸۰۵ نفر در سطح استان صاحب شغل شدند.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح ها ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است، افزود: امسال نیز پرداخت تسهیلات پایدار روستایی و عشایری برای طرح‌های ثبت شده در سامانه وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه خواهد داشت.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با بیان اینکه در سال گذشته تعداد ۹۱۱ طرح برای پرداخت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند، عنوان کرد: ارزش ریالی این طرح‌ها برابر با یک هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال بوده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری نیز ۱۲ طرح در سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی مصوب و به بانک‌ها معرفی شده است، تصریح کرد: ارزش ریالی این طرحها نیز برابر با ۱۵۰ میلیارد ریال بوده است.

دهقان با بیان اینکه در قالب طرح اشتغال فراگیر نیز در سطح استان ۱۶۰ طرح در کمیته‌های فنی مصوب شده است، گفت: از این تعداد نیز ۹۱ طرح و واحد صنعتی موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه برای این طرح‌ها ۹۳۲ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: با اجرای طرح‌های مربوط به اشتغال فراگیر در آذربایجان‌غربی نیز برای یک هزار و ۸۲۴ فرصت شغلی ایجاد شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.