شهردار نسیم شهر:

۲۲ جسد از متوفیان مبتلا به کرونا در نسیم شهر دفن سده‌اند/ ظرفیت آرامستان باغ بهشت ته کشیده است

شهردار نسیم شهر گفت: درحال حاضر ۲۲ جسد از فوت شدگان مبتلا به کرونا در نسیم شهر دفن شده‌اند و ظرفیت آرامستان این شهر رو به پایان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، قدرتعلی طلایی شهردار نسیم شهر در رابطه با وضعیت کشته شدگان ویروس کرونا در این شهر، عنوان داشت:‌ تا روز چهارم فروردین ماه، ۲۲ جسد از متوفیان مبتلا به کرونا کشنده در آرامستان نسیم‌شهر دفن شده‌اند.

وی در ادامه با بیان وضعیت فوت شدگان ویروس کرونا به نظر رو به افزایش است، تصریح کرد: تا روز دوم فرودین ماه شمار دفن شدگان کرونایی در نسیم شهر عدد ۱۳ را نشان می داد که با گذشت تنها دو روز ۹ فوتی دیگر هم به جمع آن‌ها اضافه شده است.

طلایی با بیان اینکه ظرفیت گورهای آرامستان نسیم شهر به پایان رسیده است، اظهار داشت: در همین راستا و به جهت ارائه خدمات مناسب مجبور شدیم عملیات توسعه محوطه آرامستان باغ بهشت و احداث قبور را در نسیم شهر آغاز کنیم.

وی همچنین به جزئیات توسعه آرامستان باغ بهشت در نسیم شهر اشاره کرد و گفت: در طرح توسعه گورستان نسیم شهر، مساحتی بالغ بر ۲۵ هزار متر مربع و احداث قبور در دو طبقه در قطعات جدید دستور کار مجموعه مدیریت شهری می باشد.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به لزوم توجه شهروندان به توصیه‌های بهداشتی، خاطرنشان کرد: توجه به نکات بهداشتی در شرایط فعلی بسیار حائز اهمیت بوده و مردم می بایست در خانه‌هایشان بمانند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.