۲۱ پیشکسوت پرسپولیس نظرات خود را به رویانیان گفتند

جلسه کمیته پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با حضور 21 نفر و محمد رویانیان برگزار شد. به گزارش بهارستانه به نقل از فارس ، با تصمیم محمد رویانیان و حمید استیلی مقرر شد که امروز قبل از جلسه هیئت مدیره پرسپولیس پیشکسوتان این باشگاه دور یکدیگر بنشینند و در خصوص سرمربی آینده قرمزپوشان اظهار نظر کنند. از […]

جلسه کمیته پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با حضور 21 نفر و محمد رویانیان برگزار شد.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس ، با تصمیم محمد رویانیان و حمید استیلی مقرر شد که امروز قبل از جلسه هیئت مدیره پرسپولیس پیشکسوتان این باشگاه دور یکدیگر بنشینند و در خصوص سرمربی آینده قرمزپوشان اظهار نظر کنند. از همین رو این جلسه از ساعت 10 صبح امروز در دفتر پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

در این جلسه عربشاهی، یوسفی، سلطانی، فنونی‌زاده، سیدعلیخانی، خان‌محمدی، استیلی، داداش‌زاده، عبادزاده، داودی، کلهر، کاشی، خوراکچی، جباری، کارگر، نعیم‌آبادی، تارتار، حسن‌زاده، ابوالقاسم‌پور و محرمی برگزار شد.

در این جلسه ابتدا رویانیان که با چهره‌ای خندان حضور پیدا کرده بود برای حاضرین سخنرانی کرد و گزارش از مذاکراتش با گزینه‌های داخلی و خارجی را اعلام کرد و گفت که در فصل جاری فقط به دنبال قهرمانی است. برخی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس نیز سپس نظرات خود را در این خصوص اعلام کردند. در این جلسه هم هیچ خبری از منتقدان پیشکسوت پرسپولیس نبود و اعضای کمیته فنی نیز هیچ کدام حضور نداشتند.

این جلسه همچنان در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.