۲۰۰ اثر به جشنواره داستان‌نویسی رضوی ترکی ارسال شد

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه ۲۰۰ اثر به جشنواره داستان‌نویسی رضوی ارسال شده است، گفت: مراسم تقدیر از برندگان این جشنواره ۲۰ تیرماه برگزار می‌شود.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، ابراهیم قاسمی امروز اظهار کرد: همزمان با دهه کرامت دومین جشنواره داستان‌نویسی رضوی به زبان ترکی برگزار می‎شود.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه هدف از برگزاری این جشنواره اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی از رهگذر داستان‌نویسی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مذهبی است، گفت: گرامیداشت تولید کنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و رضوی نیز از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی محورهای برگزاری جشنواره داستان‌نویسی را ترویج آموزه‌های رضوی با رویکرد کار و تلاش، رونق تولید و خدمت‌رسانی، آثار هجرت امام رضا (ع) به ایران اعلام کرد و گفت: خاندان اصحاب و یاران امام رضا (ع)، فرهنگ زیارت، امام رضا (ع)، خانواده کودکان و نوجوانان و در بخش داستان بلند و رمان، داستان کوتاه، داستانک از دیگر بخش‌های این جشنواره است.

قاسمی با بیان اینکه ۲۰۰ اثر به جشنواره داستان‌نویسی رضوی ارسال شده است، تصریح کرد: نویسندگان زنجان، آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، همدان، قم، خوزستان، بوشهر، خراسان شمالی و رضوی، تهران و البرز استان‌هایی هستند که به این جشنواره اثر ارسال کرده‌اند.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره ۲۰ تیرماه همزمان با دهه کرامت برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.