۱۲ اثر ارسالی به دبیرخانه فراخوان “حرکت به‌سوی اقتصاد پویای شهر” انتخاب شد

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان ارسال ۹۳ مقاله به دبیرخانه فراخوان اقتصادی و اجتماعی حرکت به‌سوی اقتصاد پویای شهر و انتخاب ۱۲ اثر به‌عنوان آثار برگزیده خبر داد.

به گزارش بهارستانه، سرهنگ مجید درویشی صبح امروز در آئین اختتامیه فراخوان مقاله حرکت به‌سوی اقتصاد پویای شهر اظهار داشت: رسالت سپاه حمایت از جوانان و سرمایه‌های انقلاب اسلامی است و راهبرد آن در حوزه علمی شناسایی و بهره‌مندی از جوانان صاحب اندیشه است.

وی افزود: در شهرستان بهارستان متأسفانه به دلیل برخی سیاه نمایی‌ها مشکلاتی ایجادشده و مسئولین نتوانستند وجه مثبت این شهرستان را به‌خوبی نشان دهند.

فرمانده سپاه بهارستان تصریح کرد: به‌رغم تمامی مشکلات در شهرستان بهارستان اما به دلیل وجود نیروی انسانی فعال و جوان نکات مثبت بیش از نکات منفی دیده می‌شود.

درویشی با اشاره به ارسال ۹۳ مقاله به دبیرخانه فراخوان اقتصادی و اجتماعی حرکت به‌سوی اقتصاد پویای شهر بیان کرد: از این تعداد مقاله ۱۲ اثر به‌عنوان برگزیده انتخاب‌شده است که دارای محتوای بسیار غنی، کاربردی و اثربخش بوده است.

وی افزود: استفاده از سرمایه اجتماعی در لایه‌های اجتماعی و اقتصادی کشور می‌تواند کسب‌وکارهای شهر و روستا و توسعه اقتصاد در کسب‌وکار نوآورانه را در کشور افزایش داده و مترقی کند.

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان با تأکید بر استفاده و اعتماد به ظرفیت نخبگان و جوانان در مجموعه‌های مختلف شهرستان ابراز داشت: بخش اعظمی از جوانان فارغ‌التحصیل در خارج از شهرستان مشغول هستند و مسئولین می‌توانند از جوانان بومی و دلسوز بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.