رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان:

۱۲۰ تن گوشت سفید و قرمز در بهارستان توزیع می شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان گفت: در جهت تامین مایحتاج مردم، بالغ بر ۱۲۰ تن گوشت سفید و قرمز در شهرستان بهارستان توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد کیانی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان با اشاره به لزوم تامین مایحتاج خانواده‌ها، بیان داشت: توزیع ۱۲۰ تن گوشت در واحدهای صنفی مجاز بهارستان در آستانه عید نوروز آغاز شده است.

وی در ادامه باتاکید بر نزدیکی ایام پایانی سال، تصریح کرد: به دلیل افزایش تقاضا برای مصرف فرآورده‌های پروتئینی به ویژه گوشت قرمز و گوشت مرغ در این روزها، در مجموع بیش از ۱۲۰ تن گوشت سفید و قرمز به شهرستان بهارستان تخصیص یافته است.

کیانی همچنین در رابطه با شرایط فعلی تامین مایحتاج خانوارهای بهارستانی، اظهار داشت: هیچگونه کمبکدی در این راستا در شهرستان بهارستان وجود ندارد و شهروندان می توانند به راحتی در هر زمان مایحتاج مورد نیاز خود را از واحدهای صنفی مجاز تهیه نمایند.

وی درپایان باتوجه به تامین فراورد‌های پروتئینی مختلف براساس نیاز مردم، خاطرنشان کرد: ۳۰ تن گوشت قرمز منجمد دولتی در فاز نخست با قیمت مصوب ۴۰ هزار تومان و ۱۵ تنمرغ در واحدهای صنفی مجاز سطح شهرستان بهارستان درحال توزیع است.

درپایان لازم به ذکر است که صحبت‌های رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان را می توان به روشنی دلیلی بر کذب و شایعه بودن خبر قحطی دانست که چند روزی است دهان به دهان در سطح شهرستان می چرخد و هیچگونه دلیلی برای هجوم مردم به فروشگاه‌ها یا نگرانی در خصوص تامین مایحتاجشان وجود ندارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.