رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان:

یک گونه جغد کمیاب در شهرگلستان نجات داده شد

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان گفت: یک گونه جغد شاخدار که باعث وحشت شهروندان شده بود توسط نیروهای سازمان آتش‌نشانی نجات پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد سلگی مدیر سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان با اشاره به نجات یک جغد آسیب دیده در این شهر، اظهار داشت: یک جغد شاخدار که در میان شاخه‌های یک درخت گیر کرده بود و موجب وحشت ساکنین یک ساختمان شده بود، توسط مأموران سازمان آتش‌نشانی نجات داده شد.

وی در ادامه باتاکید بر جزئیات نجات این جغد شاخدار در شهرگلستان، تبیین کرد: به هنگام شکار چنگال‌های این جغد کمیاب در بین شاخه‌ها گیر کرده بود که به علت آسیب دیدن، توانایی رهاسازی خود و پرواز مجدد را نداشت.

سلگی در رابطه با اینکه این جغد شاخدار پس از بهبود چه آینده‌ای خواهد داشت، بیان داشت: نیروهای امدادی سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان بلافاصله این جغد را نجات و برای تمیز کردن پرها و تغذیه مناسب و رها سازی مجدد به سازمان آتش‌نشانی انتقال دادند.

درپایان لازم به ذکر است که حضور حیوانات مختلف به ویژه پرندگانی نظیر جغد در مناطق شهری شهرستان بهارستان امری غیرعادی تلقی نمی شود و بارها این حیوانات با گم کردن مسیر خود یا به دلیل آسیب دیدن وارد این مناطق شده‌اند که با اقدامات به موق آتش‌نشانان شهرستان نجات پیدا کردند و پس از بهبود یافتن در طبیعت رها شده‌اند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.