یک کارگاه تولید مبل در بهارستان طعمه حریق شد

یک کارگاه تولید مبل به دلیل بی‌احتیاطی در شهرستان بهارستان دچار آتش سوزی گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یک کارگاه تولید مبل عصر روز گذشته در شهرک قلعه‌میر شهرستان بهارستان به دلیل بی‌احتیاطی یکی از کارگران حواس پرت دچار آتش سوزی سنگینی شد که با حضور به موقع آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان، حریق این کارگاه مهار شد.

بنابر این گزار، در جریان این آتش سوزی یکی از کارگران این کارگاه تولیدی مبل دچار سوختگی شد که با حضور عوامل اورژانس برای مداوا راهی بیمارستان شد و خوشبختانه فرد دیگری در جریان حادثه مذکور دچار سوختگی یا مصدومیت نگردید اما به دلیل حجم آتش و وجود لوازم چوبی در داخل کارگاه، خسارات مالی زیادی به این کارگاه تولیدی مبل وارد شد.

بنابه گفته شهروندان حاضر در محل حادثه در صورتی که آتش سوزی گسترش می یافت، انفجارهای متعددی می توانست رخ دهد اما با همت آتش‌نشانان بهارستانی از یک فاجعه بزرگ و وارد شدن خسارات مالی و جانی بیشتر در شهرک قلعه‌میر بخش گلستان جلوگیری به عمل آمد.

گفتنی است که این چندمین باری می باشد که یک کارگاه تولیدی یا یک منزل مسکونی به دلیل بی‌احتیاطی و عدم رعایت نکات ایمنی در استفاده از وسایل گرمایشی دچار حریق می شود و می توان گفت که در صورت رعایت اصول ایمنی توسط شهروندان میزان حوادث مختلف به ویژه آتش‌سوزی‌ها در شهرستان بهارستان تقریباً صفر خواهد شد.

درپایان لازم به ذکر است که اطلاع‌رسانی مناسب به مردم در خصوص اصول ایمنی و همچنین برگزاری کارگاه‌هایی در خصوص اصول ایمنی، اطفای حریق و… می تواند تاثیر به سزایی در کاهش حوادث و همچنین کاهش خسارات ناشی از حوادث داشته باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.