یک واحد تهیه و توزیع غذا در بهارستان پلمپ شد/ تاکید رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان بر ادامه طرح نظارت بر وضعیت بهداشتی مراکز پخت و توزیع غذا

یک واحد تهیه و توزیع غذا در موج جدید اجرای طرح نظارت بر وضعیت بهداشتی مراکز پخت و توزیع در شهرستان بهارستان پلمپ گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، طرح نظارت بر وضعیت بهداشتی مراکز پخت و توزیع غذا در شهرستان بهارستان از سال گذشته توسط شبکه بهداشت و درمان بهارستان به همراهی جمعی دیگر از دستگاه‌ها و ادارات شهرستان درحال اجرا می باشد و تا به امروز واحدهای صنفی متخلفی بسیاری شناسایی و پلمپ و مقدار زیادی مواد غذایی ناسالم و غیر بهداشتی در سطح شهرستان معدوم گردیده است.

بنابر این گزارش، در ادامه طرح نظارت بر وضعیت بهداشتی مراکز پخت و توزیع غذا در سطح شهرستان بهارستان، یک واحد تهیه و توزیع غذا به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی به دستور مقام قضایی توسط کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در معیت نیروی انتظامی پلمپ گردید.

دانوش دمیریان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با اشاره به جزئیات اجرای این طرح در بهارستان، عنوان داشت: بزودی موج جدید پلمپ واحدهای صنفی غیر بهداشتی در سطح شهرستان مجدداً آغاز خواهد شد، تا از فعالیت واحدهای صنفی متخلف جلوگیری شود.

وی همچنین باتاکید بر اهمیت فعالیت بهداشتی و سالم مراکز تهیه و توزیع غذا، خاطرنشان کرد: نهضت برخورد با واحدهای صنفی متخلف در شهرستان بهارستان توقف نخواهد داشت، چراکه عدم فعالیت بهداشتی و در چهارچوب مراکز پخت و توزیع غذا ممکن است سبب به خطر افتادن سلامت جامعه و آسیب به شهروندان بهارستانی شود.

درپایان لازم به ذکر است که در طول مدت اجری این طرح در سطح شهرستان، بخشداری گلستان، نیروی انتظامی، اتاق اصناف بهارستان، اداره صنعت معدن و تجارت و همچنین اداره تعزیرات شهرستان با شبکه بهداشت و درمان بهارستان همکاری داشته‌اند و گشت‌هایی را به صورت مشترک برگزار کرده‌اند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.