یک واحد عرضه فروارده‌های گوشتی به دلیل تخلف در بهارستان پلمپ شد/

یک واحد قصابی به دلیل کشتار غیرمجاز در شهرستان بهارستان شناسایی و پس از طی مراحل قانونی پلمپ گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، گشت مشترک بازدید از مراکز عرضه و توزیع گوشت و مرغ در سطح شهرستان بهارستان توسط اداره دامپزشکی این شهرستان و با مشارکت دیگر ادارات مربوطه با هدف جلوگیری از هرگونه تخلف نظیر تخلفات بهداشتی برگزار گردید.

بنابر این گزارش در طول اجرای این گشت مشترک یک واحد صنفی قصابی در شهرستان بهارستان به دلیل تخلفات بهداشتی و همچنین کشتار غیرمجاز در شهرک قلعه‌میر بخش گلستان شناسایی و پس از طی مراحل قانونی با حضور مأموران نیروی انتظامی بهارستانی پلمپ گردید.

سلوکانه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهارستان با اشاره به نحوه شناسایی واحد صنفی مذکور در سطن شهرستان، عنوان داشت: پیرو دریافت گزارشی مبنی بر کشتار غیرمجاز دام در مقابل یک واحد قصابی در شهرک قلعه‌میر بهارستان بازرسان بهداشتی اداره دامپزشکی شهرستان بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم برخورد قانونی و قاطع با متخلفان، تبیین کرد: پس از بررسی موضوع و تنظیم صورت جلسه پرونده تخلف به جهت رسیدگی قضایی به دادستانی بهارستان ارجاع و پس از اخذ حکم پلمپ با همکاری مأموران اداره اماکن و نیروی انتظامی، واحد قصابی مذکور به دلیل تخلفات صورت گرفته، پلمپ گردید.

سلوکانه درپایان باتوجه به اهمیت همکاری شهروندان در کاهش آمار تخلفات این چنینی، افزود: شهروندان بهارستانی در صورت مشاهده هرگونه تخلف در سطح شهرستان توسط واحدهای عرضه و توزیع فراورده‌های گوشتی و مرغ، می توانند مراتب را به اداره دامپزشکی بهارستان اطلاع دهند، تا کارشناسان این اداره به سرعت به موضوع رسیدگی نمایند و از این طریق با انجام هرگونه تخلف بزخوزد قانونی صورت بگیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.